reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):)

Witajcie! Juz po USG, wszystkie parametry w normie, mam film i zdjęcia - to było niesamowite uczucie popatrzeć na maluszka!!! A dzieciaczek jak wyczuł ze go podglądamy to chował się jak mógł a potem zrezygnował i odwrócił się do nas tyłem:-)
Mój Pan mąż siedział jak zaczarowany i gapił się z zachwytem w ekran :-) Widok bezcenny...
 
reklama
Witam wszystkie Kwietnióweczki 2012!!!! Od 15.08 ( bo wtedy dowiedziałam się,że jestem w ciąży) i ja mogę zaliczyć się do tego grona. Wstępny termin porodu - 15.04.2012.
Mam na imię Ania, mam 30 lat, mieszkam niedaleko Skierniewic. To jest moja pierwsza ciąża. Dokładnie miesiąc po ślubie dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami. Łzy szczęścia mieszały się z łzami niepewności. USG z bijącym serduszkiem było czymś niesamowitym.
Obecnie trwa 13 tydzień ciąży. Na początku było super, ale od 6 tygodnia zaczęły się mdłości i trwają do dziś. Niestety u mnie poranne są tylko z nazwy. Maluszek cały czas przypomina o swoim istnieniu:o)) Najważniejsze aby Dzidzia była zdrowa!!!
Dziś kolejna wizyta u lekarza i choć czuję się dobrze za każdym razem towarzyszy mi niepokój przed wizytami.
To tyle na przywitanie.
Pozdrawiam Wszystkie mamy i życzę zdrowia.
 
Witam sie i ja, mam na imie Ania, 34 lata, termin porodu na 14 kwietnia.To moja kolejna ciaza, niestety tych wczesniejszych nie udalo mi sie donosic. Teraz jestesmy juz po usg genetycznym, wszystko jest jak na razie ok, wiec postanowilam do Was dolaczyc. Aha jestem z Warszawy.
 
Dzięki wielki za ciepłe przyjęcie:-)
Wczoraj byłam na wizycie. Wszystko oki. Widziałam maluszka machającego nóżkami i rączkami i te małe paluszki...ech....bezcenne.
To tylko tyle o wizycie bo to w końcu nie ten wątek.
Pozdrawiam Kwietnióweczki!!!

P.S. Leniuch się we mnie obudził. Dostałam wczoraj zwolnienie na miesiąc i myślę, żeby do pracy nie wracać. Pracuję z trudną młodzieżą w miejscu gdzie stres to codzienność więc chyba nie ma sensu się denerwować?
P.S. Mamuśki jak wgrać suwaczek?? Dla mnie to czarna magia!!
 
Ostatnia edycja:
Witam w gronie kwietnióweczek:) Też mam na imię Anna i mam 30 lat i termin mam na 15 kwietnia jak Ty:) ciekawa jestem czy nam się sprawdzi:). Teraz jestem mamą 5 letniej Weroniki i tak jak poprzednio tak i teraz nękają mnie mdłości i osłabienie. Z Weroniką wymiotowałam 4,5 miesiąca...potem było już lepiej:). Tak już chyba jest z martwieniem się...też mam ciągle obawy i denerwuję się przed spotkaniem z ginekologiem. Mieszkam w Żninie i pozdrawiam!
 
reklama
Do góry