reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):)

Witam się i ja.
Mam na imię Ewa,mam 29 lat, mieszkam w Krakowie. Mam trójkę dzieci w wieku 10 lat- córcia, 3 latka- synek i 14 miesięczna córeczka.
Nie jestem mamą na pełen etat, pracuję , konkretnie prowadzę firmę.
Zajmujemy się nieco wstydliwą i niedocenianą dziedziną, a mianowicie recyklingiem;-) ale dzięki firmie moge spokojnie pogodzić dom z praca i na szczęście nie musimy się martwić , czy będziemy mieli za co wyżywić czwarte dziecko.:-);-)
Termin z OM wypada na 15.04.2011, ale przypuszczam,że to się zmieni,bo według USG ciąża jest o tydzień młodsza.
 
reklama
stokrotta - gratulacje i super liczna z Was rodzinka - Święta Bożego Narodzenia w takim domu to sama radość :) wiem bo moja mama z takiej licznej rodziny pochodzi i najwspanialej wspominam takie spendy rodzinne z ciociami wujkami kuzynostwem i dziadkami :) super!
 
Witaj Stokrotko!:)
Krakow hmm tak blisko do Zakopanego, cos czuje, ze starsze dzieci juz pewnie zdobywaly szczyty:) jestes mama cala geba, to co tam dla Ciebie czwarta ciaza, wspaniala wielka rodzina. Jesli sa na to pieniadze to tylko pozazdrosic, dobrze miec oparcie w starszym bracie czy siostrze:)
 
Witaj AlexisL cieszymy się, że dołączyłaś do nas.:tak: no to będziecie mieli jednego Gościa weselnego więcej:laugh2:
Witaj wśród kwietniówek Ewelinucha, na kiedy termin?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, właśnie znalazłam Wasze forum i się przyłączam. Iza okolice Wrzesni, mama 3 letniej Nadii. Na l-4 od samego poczatku ciązy. Minie trochę czasu zanim sie tu połapie we wszystkim. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry