reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):)

reklama
Niestety narazie wyglądam jakbym zjadła za dużo pączków niż była w ciąży. Ale za to w końcu urosły mi piersi.
Nie jestem już deską :-) !
 
Fajne towarzystwo więc dołączam :)
nazywam sie ilona mam 26 lat, mieszkam wraz z mężem w Mrągowie, pracuję w gimnazjum jako nauczyciel języka niemieckiego, obecnie przebywam na zwolnieniu, spodziewam sie pierwszego dzidziusia, teramin mam na 18 kwietnia....
buziolki
 
Witam. Mam na imie Monika i jestem z Łodzi. Termin mam na 24 kwietnia. To moja pierwsza ciaza i troche boje sie momentu wybicia godziny "zero" :)
 
monissia - ja pocieszam sie myślą, że tyle kobiet rodziło przede mną i na pewna po mnie jeszcze będa rodziły - więc i ja urodzę :) na razie staram się nie myslec o samym momencie porodu, unikam też barwnych opowieści o porodach...mam nadzieje, że wszystko przebiegnie bez komplikacji - i tej mysli się trzymam!
buziole
 
reklama
Witam:) Jestem "świeżynką" zarówno jeśli chodzi o forum, jak i macierzyństwo:) Mam na imię Karina. Jestem 26-letnią księgową z Krakowa (a właściwie w Krakowie mieszkam od jakichś 7 lat). Termin porodu to 14-15 kwietnia...:happy2:
 
Do góry