reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Witam wszystkie:)
gogoja to termin masz tak jak jaa na 28 sierpnia:)
a tez mi powiedzial ze moge juz urodzic w 38 ale zobaczymy jak to bedzie:-)pozdrawiam


 
Do Sylaa:
hej, ja też mam problem z szyjką macicy , a nawet leżałam w szpitalu 5 dni, bo gin stwierdził rozwarcie na 1-15cm,a teraz już odpoczywam w domciu:) Biorę też fenoterol, isoptin, aspargin, luteine - szok, bo tylu tabletek jeszcze z życiu nie brałam,ale ważne że z mała wszystko ok:) Myślę, że wszystko będzie ok, bo nie chciałabym wracać do szpitala znowu na parę dni:) pozdrawiam:)
 
Witam wszystkie sierpniowe MAMY! Mam na imię Anka mieszkam pod czestochową i od 2 dni jestem magistrem filologi polskiej z UJ w KRK. Obecnie oczekuje naszej małej dziewczynki :-) Pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki, już nam naprawde nie dużo zostało ;-)
 
Hej, hej.
Oli.B czy Ty ze swoją zaawansowaną ciążą zahaczasz o sierpień?

Nikos ja mam termin na 4 sierpnia wg USG i wg miesiączki wszystko było zaplanowane i ten termin się nie zmienia przez całą ciążę :-)

Ale mam cc między 23-25 lipca ;-)

Witam nowe mamusie
 
Gogoja, fajnie ze jestes bo juz myslałam ze bede ostatnia na sierpniówkach! ;-) ja tez mam obywatelstwo podwójne krakowsko-czestochowskie! ALe rodzic bede w KRK ;-)
 
reklama
hej dziewczyny,
czy można jeszcze dołączyć na ostatnia chwilę?
mam na imię Aga i mam 31 lat. pochodzę z Wrocławia i tu zamierzam rodzić. termin porodu mojego synka jest wyznaczony na 5 sierpnia. już nie mogę się doczekać mojej kruszynki.
 
Do góry