reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Witam dziewczyny:)
strasznie skomplikowane to forum:) ale dużo informacji i mam więc mam nadzieję, że jakoś przejdę przez wszystko:)
pozdrawiam
23.08.2011
 
myszko - czy polecasz tę datę urodzin, jako szczęśliwą?:)
w ogóle sierpień to fajny miesiąc na poród nie uważacie? niby trzeba przeganiać w lipcu z największym brzuchem, ale jak się dzidzia urodzi to juz nie jest tak gorąco i człowiek się nie będzie zastanawiał czy dwutygodniowego malucha zostawić w samym body w wózku czy jednak ubrać cieplej:) - a jak wiadomo są dwie szkoły:)
 
oj, chyba sie przedstawilam nie w tym temacie gdzie trzeba :zawstydzona/y: no to jeszcze raz tu ;-)
mam na imie ania i estem w 20.tygodniu, wyliczona na 6go sierpnia. to moja pierwsza ciaza.
rocznicze slubu mamy 1go sierpnia, wiec moze nam sie urodzi akurat wtedy :-D ale kiedy sie w koncu malenstwo urodzi, to i tak dla nas najwspanialszy prezent :tak:
witam wszystkie tu przyszle mamusie i serdecznie was pozdrawiam!!!
 
a ja właśnie nie uważam, żeby sierpień był dobrym miesiącem :zawstydzona/y: bo jak maluszki będą miały 4-6 miesięcy to będą większość czasu siedzieć w domku ..

witam nowe :-)
 
reklama
Do góry