reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :-)

reklama
Hej :)

Ja już od jakiegoś czasu pojedyncze posty skrobie po forum ale tu jeszcze nic o sobie nie naskrobałam :)

Może zacznę od tego że mam na imię Monika, Mam 22 lata i jestem super szczęśliwa że o tego dzidziusia staraliśmy się tylko przez tydzień :D:D nie wiedzieliśmy że się tak szybko uda :)
Ja się bardzo cieszę że będę młodą mamą a mój mężczyzna mimo że ślubu nie mamy i narazie nie planujemy też jest super heepy, mieszkamy na swoim już 2 lata ja i on mamy świetną pracę wiec tylko naszego maluszka nam brakowało :) Szczególnie że on czekał na niego dużo dłużej niż ja bo między nami spora różnica wieku :) A tak wyczekiwany przez nasze rodziny ślub pewnie po narodzinach maluszka bo ja nie chce z brzuszkiem do ołtaża lecieć - tera dzidzia jest najważniejsza a nie konwenanse!!!!

Wiec mam nadzieje że razem z wami dziewczynki zostanę szczęśliwą mamuśką już w czerwcu 2011 :):):):):)
 
Cześć, jestem KArolina. Mieszkam w Kołobrzegu, od wczoraj wiem, że jestem, w ciąży. To będzie moje drugie dzieciątko, jestem mamą z maja 2007 roku. O rodzeństwo dla synka dzielnie walczyliśmy przez 19 cykli. termin z OM to 29.06.2011:-)
 
Witam mamunie - to jeszcze ja :)
Jestem Kasia mam 23 lata mieszkam w Nowym Targu.
Jestem już mamusią 10-cio miesięcznej Martynki.
Obecnie jestem w 7 tc ciąży czyli termin tak ok 6 czerwca.
 
Witajcie!
Jestem 25letnią przyszłą mamusią, nazywam się Gosia i mieszkam w Bielsku-Białej. To moja pierwsza ciąża i jestem ogromnie podekscytowana ale też pełna wątpliwości. Od ponad trzech lat jestem bardzo szczęśliwą mężatką. Na co dzień pracuję jako nauczyciel gry na skrzypcach Metodą Suzuki, uczę maleństwa od 3-go roku życia, co jest jednocześnie moją życiową pasją.
Mój termin to 4 czerwiec :)
 
Witajcie, fajnie że tyle nas jest :tak:
Ja mam na imię Elka, ale i tak niemal wszyscy wołają na mnie Zołza ;-) W styczniu skończę 28 lat. Na nasze maleństwo nie czekaliśmy zbyt długo - być może dlatego, że nie "staraliśmy się" w pełnym tego słowa znaczeniu, a po prostu świadomie "przestaliśmy uważać" i czekaliśmy na to, co ma być. I tak 15. września zakiełkował Fasolek - mamy termin na 6. czerwca. :-)
Z Tatusiem Fasolka mieliśmy brać ślub wiosną, a weźmiemy pewnie zimą ;-)

Aha! Zapomniałam - pracuję jako pielęgniarka na oddziale patologii i intensywnej terapii noworodka. Stąd też, od kiedy tylko lekarz potwierdził moją ciążę, jestem na zwolnieniu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry