reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :-)

Witam i pozdrawiam cieplutko wszystkie obecne mamy jak i również te, które oczekują maleństwa.

Mam na imię Iwona, mam 29 lat,jestem mężatką od 3 lat i obecnie wychowuję moją 2 letnią rozbrykaną córeczkę.

Również jestem czerwcową podwójną mamą (spodziewam się bliźniaków) a termin porodu przypada na 7.06

Serdecznie gratuluję wszystkim mamom i życzę naprawdę szybkiego rozwiązania :)
 
reklama
Witam i pozdrawiam cieplutko wszystkie obecne mamy jak i również te, które oczekują maleństwa.

Mam na imię Iwona, mam 29 lat,jestem mężatką od 3 lat i obecnie wychowuję moją 2 letnią rozbrykaną córeczkę.

Również jestem czerwcową podwójną mamą (spodziewam się bliźniaków) a termin porodu przypada na 7.06

Serdecznie gratuluję wszystkim mamom i życzę naprawdę szybkiego rozwiązania :)

Gratuluję podwujnego szczęscia
 
Witajcie! kilka dni temu także dołączyłam do grona przyszłych mam :D mam 22 lata, z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym, jednak powołanie odnalazłam w szkoleniu psów - i właśnie co otworzyłam firmę! a tu proszę... taka niespodzianka. Specjalnie się nie staraliśmy, hehe za drugim strzałem był goool :D jupi! jeszcze w to do końca nie dowierzam, jednak wszystko zmierza ku lepszemu.
aa miałam wczoraj wizytę u gin - miałam usg dopochwowe, pęcherzyk jest niezauważalny...biorąc pod uwagę, że to 3, 4 tydzień to jeszcze się nie martwię.
Buziaki dla wszystkich :)
 
Barabarka88 no to moja pokrewna dusza jesteś :) Też jestem zapaloną psiarą lubująca się w szkoleniu. Gratuluję wszystkim maluszków w brzuszkach.
 
o prosze :) ja dopiero raczkuje, ale jestem dobraj mysli, ze wszystko rozkreci sie tak, ze bede mogla pogodzic taka prace z taaakim brzuszkiem a potem z malenstwem... choc mysl o urodzeniu dziecka nadaje mi tyle adrenaliny, ze chyba nie mam czym sie martwic!
 
Witam,
mam na imię Marysia, 24 lata. Mam męża, synka i dwa psy, a i fasolinke w drodze. Druga dzidzia planowana i bardzo chciana. Będzie troche zamieszania z dwójką ale damy radę :) Aktualnie piszę pracę mgr na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Lubię spacerować po górach i spędzać czas z najbliższymi.
 
Witam wszystkie przyszłe i aktualne mamy.
Nazywam się Marta i mam nadzieję zostać mamą w czerwcu przyszłego roku :)
Mam 29 lat i jestem mężatką.
Troszkę się boję, bo 3 miesiące temu poroniłam swoją pierwszą ciążę, ale mam nadzieję że przy Waszej pomocy wszystkie strachy znikną.
 
Witamy Cię! Z nami super....ale strachy nie znikają...niestety :(...ciągle gdzieś są, ukrywają się a potem wyłażą, a my je przeganiamy one się chowają ale niestety znowu się czają...tak już z nimi jest...Kochana głowa do góry, uszy też będzie dobrze!!!!
 
reklama
cześć, dołączam do grona przyszłych mam i w co chyba jeszcze nie wierzę!!! mam 24 lata i w zeszły piątek dowiedziałam się , że jestem w ciąży....niestety wpadka, ale wiem kto jest ojcem :) widzę, że większość z was po ślubie. mogę prosić was po poradę??
Z ojcem dziecka tworzyłam kiedyś dobry związek a znamy się krótko ( 8msc) ale nie wiedząc o tym, ze jestem w ciąży, chciałam się z nim rozstać, nie czuję tego samego co kiedyś, a może już nic nie czuje. nie wiem czy to odpowiednie miejsce na tego typu problem ale ciekawa jestem waszych opinii. Mam kontynuować ten związek??
 
Do góry