reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :-)

reklama
Wiesz, ja milion razy myślałam o przeniesieniu się na inny oddział, do innego szpitala... Ale stwierdziłam, że wykorzystam umowę na stałe do tego, żeby spokojnie zostać mamą - i właśnie to się teraz dzieje :D
 
Witajcie!

Wreszcie już mogę się do Was oficjalnie zgłosic :) Co i jak dlaczgo - napiszę na głównym wątku, a tu o sobie:
Dorotka, ciąża II i... do tego na przedwczorajszej wizycie u mojej gin usłyszałam niezły dowcip - mam blizniaki... ;-);-);-)
termin porodu teoretycznie 11.06.2011... ale wiadomo - ciąze mnogie się rozwiązują raczej wcześniej..
nie wiem - pożyjemy zobaczymy.. ;)

Pozdrawiam Was wszystkie i idę na inny wątek.
 
witamy u nas :D ja chyba tez sie nie przedstawialam :) monika 23 latka I planowana ciąża :) termin mamy na 5 czerwca :) jestem w krakowa :-)
 
Czesc kobitki !! Widze ze wszystkie szczesliwe :) Ja mam na imie Daria,mam 23 lata i od 4 lat jestem w Anglii,prac mialam mnostwo hehe :) O ciazy dowiedzielismy sie 27 pazdziernika i oboje doznalismy szoku gdyz wcale tego jakos specjalnie tego nie planowalismy :p Ale oczywiscie sie cieszymy i mamy termin na 28 czerwca :) Pewnie pod koniec ciazy wrocimy do Polski bo tam sa nasze rodziny i przyjaciele a tutaj jest ciezko i mamy juz dosyc! POzdrawiam was wszystkie zycze udanej ciazy i cieszcie sie kazdym dniem bo wydazyl sie cud :*:*:*:*
 
Witam wszystkie czerwcowe Mamusie!!!!!!
mam na imię Ania, mamą czerwcową zostanę po raz drugi(czerwiec 2008) a fasolka jest już trzecia:-):-)
mam dwie wspaniałe córeczki:Lena i Nina:-D:-D:-D:-D:-D
o zawodzie szkoda mówić prawie nikt mnie nie lubi:no::no::no::no:(oczywiście mówię o ...........:sorry2:)pozdrawiam
zapomniałam:lat 29, mężatka od maja 2002
 
reklama
Do góry