reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :-)

to teraz kilka słów o mnie :-) Mam na imię Agata. Mam 22 lata ;-) mieszkam w małej miejscowości pod Poznaniem. Od lipca 2010 r jestem szczęśliwą Mężatką :happy2: razem jesteśmy ponad 6 lat. Moja pierwsza ciąża, zakończyła się w 11 tyg, okazało się że Dzidziusiowi nie bije serduszko :-( Teraz jestem w 15 tyg, i wszystko jest ok. Modle się, by Maleństwo było zdrowe... No i marzy mi się córeczka :tak: Pozdrawiam
 
reklama
Agatka, kurcze jakie podobne nasze życiorysy- ja mam 23 lata, z moim 8 lat, ślub w sierpniu 2009 i też w pierwszej ciąży w 11 tyg. przestało bić serduszko:( A w Poznaniu bywam często:) Pozdrawiam i na pewno z dzidzią będzie ok:))
 
I ja tu trafiłam
Mam na imię Maria, mam lat 27. Z wykształcenia - technik ekonomista. Mieszkam na wsi oddalonej 40 km od Krakowa. Mężatką jestem już prawie 6,5 roku. Mam dwie córeczki i nadal nie wiem kto mieszka w moim brzuszku :)
 
Witajcie czerwcowe mamuśki :)
To może i ja się przedstawię. Mam na imię Gosia, mam 31 lat, ślub brałam w lipcu tego roku,z moim M znamy się już ponad 7 lat. Pochodzę z Piaseczna pod Warszawą, z zawodu jestem nauczycielem., a mojego pierwszego dzidziusia według lekarzy urodzę 1 czerwca. Fajny prezent na Dzień Dziecka.
pozdrawiam Was wszystkie.
 
No niestety jeszcze nie. Usg mam 14 stycznia, mam nadzieję, że się dowiem wtedy ;) Cała rodzina stawia na chłopca, ja natomiast czuję,że będzie to dziewczynka. Zobaczymy :) Aby było zdrowe.
 
reklama
Będzie zdrowe na pewno! :-) ja też chciałabym Dziewczynkę, ale ważne, żeby było zdrowe... Ja idę 11 stycznia, mam nadzieje, że Maleństwo się tak ładnie ułoży, że będziemy mogli zobaczyć co ma między nogami :-D
 
Do góry