reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie...

reklama
Z przyjemnością dołączam do sporego grona :)
Agata, lat 21, przyszła mężatka, co ciekawe studiuję położnictwo więc temat ciąży, noworodków itp. nie jest mi obcy :) rozpoczynamy remont mieszkanka w Gdyni więc już czuję się jego mieszkanką ;)
 
Hej.
Mam na imie Agnieszka. Jestem w 8 tyg. ciąży i jestem też mamą 9 m-cznego Synka :) Szybko zdecydowaliśmy się na drugą dzidzię... Wyjdziemy z pieluch raz a porządnie :)) Termin mam na 27 września.
Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko.
 
A więc i ja do Was dołącze:)
Nazywam się Agnieszka jestem z woj. lubelskiego i termina mam na 5 września:)
Mam 19 lat więc chyba jestem tutaj najmłodsza:)
Po mimo że ciąża była zaskoczeniem to oboje z nażeczonym sie cieszymy:)
Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona przyszłych szczęśliwych mamsiek:))
Pozdrawiam:)
 
Witajcie dziewczyny na forum :)

Zaskoczona -ja moje pierwsze dziecko (dzisiaj 18 letniego syna) urodziłam mając nieukończone 20lat, aż 18 latek musiałam czekac na kolejnego dzidziusia, ponoć to tak jakbym wychowywała dwóch jedynaczków :)
Pozdrawiam cieplutko :-)
 
reklama
Do góry