reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie...

No ladnie to ja juz od stycznia pisze na wątku głównym a o dobrych manierach zapomniałam. Przepraszam i juz naprawiam bład.
Mam na imie Gośka, lat 32(rocznikowo), mieszkam w lubuskiem 20 km od granicy z germanią,Zaręczona od 3,5 lat, w związku 5 lat.Wykształcenie srednie techniczne, a pracuje w branży meblowej.Moja pierwsza ciąża bardzo wyczekiwana i upragniona.
 
reklama
oj tu mnie jeszcze nie bylo :)
Mam na imie Agnieszka podobnie jak Kasia jestem rocznik 88 i w pazdzierniku skoncze 22 lata :) Jestem zareczona z cudownym facetem i za miesiac bierzemy ślub :) Studiuje Turystyke i Rekreacje na UAMie w Poznaniu skad też pochodze :) Termin porodu mam na 22 września i jest to moja pierwsza ciąża.
 
Witam, mam na imię Kaśka, w maju skończę 31 lat, a 20 września pojawi się na świecie nasz pierwszy dzidziuś :happy2:

Mieszkam w Łodzi :-)

Mgr zarządzania, która od kilku miesięcy zarządza domem ...... do powrotu małża z pracy ;-)

Uwielbiam czytać książki i ta czynność wypełnia mi sporą część dnia :-)

Pozdrawiam wszyskie mamy :-)
 
Ostatnia edycja:
No to zeby nie bylo TO PRZEZ CIAZE JESTEM TAKA ROZTRZEPANA-ze dopiero teraz sie przedstawie;-)


Mam na imie Aleksandra w czerwcu skoncze 26 lat,jestem szczesliwa mamusia naszego synka Beniamina (4 latka) i zonka mojego mezulka Beniamina (w kwietniu 6 rocznica slubu):-).
Mieszkamy od 5 lat w UK w Basildon (ok 30 km od Londynu).

To nasza druga i bardzo planowana ciaza:-D
 
Mam na imię Kasia. Mam 25 lat i 3-letniego synka Macka. We wrześniu urodzę 2 dzidziusia :) Mam nadzieje ze tym razem córcie :D
Jestem inżynierem budownictwa-biegam po warszawskich budowach :)
 
Cześć
mam na imię Agnieszka, lat 29 prawie 30:( , mężatka od 5 lat, mam niepełnosprawnego synka Oliwiera latek 4 i kolejnego w drodze :)
Obecny zawód matka i kura domowa na pełnym etacie, a nawet dwóch :)
 
reklama
Do góry