reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie...

reklama
Witam!
Już się odzywałam na forum, ale wypadałoby się przedstawić :-)
Więc jestem Kasia, mam 23 lata, obecnie jestem na 5 roku, więc będę się bronić z dużym brzuszkiem :-D Termin porodu przewiduję na połowę września. Ale dokładnie to się okaże na początku marca, bo wtedy dopiero będę miała USG (już wyczekuje z niecierpliwością jak usłyszę serduszko mojego maleństwa)
Pozdrawiam cieplutko ;*:-)
 
Witam :-)
Mam na imię Justyna i urodziłam się w listopadzie 1985r. Od września 2009 jestem szczęśliwą mężatką. W w grudniu po świętach złożyłam wypowiedzenie w pracy i miałam zamiar szukać pracy w moim zawodzie... na początku stycznia oczekiwałam miesiączki ale się nie doczekałam. Nasza fasolka jest zatem świąteczną wpadką nie znaczy to jednak że się nie cieszymy. Obecnie mieszkamy u rodziców i jakoś próbujemy ułożyć sobie życie. Mam nadzieję że do września zdążymy:-)
 
dopiero zauważyłam ze trza się przedstawić ;)
blondynka....

Mam na imie Patrycja,jestem 30 letnią mamą dwóch wspaniałych chłopaków Samuela 10 i Marcela 3
i żoną fajnego męża ;)
Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na bobaska w domku;-)
Pracuję (obecnie L4) jako specj.d/s handlowych w firmie meblowej
hm... najtrudniej o sobie
nie wiem co dalej pisac,ale odpowiem na każde pytanie ;-) ;-) ;-)
 
Hmmm, poszłam od razu do wątku wrześniowego a najpierw tutaj powinnam się przywitać:)
Będę we wrześniu mamą po raz pierwszy. Mam troszkę obaw ale cieszę się bardzo mimo że nie planowaliśmy z mężem teraz dzidziusia.
Ale latka lecą więc może tak miało być.
 
Dopiero dzis zauwazylam ten watek krazac po forum :-)
Nazywam sie Kasia mam prawie 25 lat,wlasnie przerwalam studia w Krakowie, Administracje, IV rok zeby zostac z ukochanym i urodzic we Wloszech nasza bliznieta. Za rok powrot do szkoly.. Pracuje razem z przyszlym mezem, a raczej u niego hehe ( analiza finansowa). Jestem super szczesliwym czlowiekiem :-)
 
Witam

we wrzesniu będę po raz pierwszy mamą:) już nie mogę się doczekać:) Witam wszystie Panie. Pozdrawiam

 
Ostatnia edycja:
reklama
Wybaczcie ale dopiero dzisiaj zauważyłam ten temat. Taka jestem roztrzepana;-)
Magda, Lubin, 28 lat, termin porodu- 6 wrzesień - pierwsze dziecko:-)
 
Do góry