reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!

hej!

Można do Was dołączyć???
Mam 23 lata i dwóch synków- starszego urodziłam 4.09.08 a młodszego 27.12.09 :)
Różnica 13 miesięcy :)
Zastanawiam się nad trzecim dzieckiem, ale chyba na razie boję się jeszcze swoich myśli ;) Cóż, spełniam się w roli mamy, sprawia mi to ogromną satysfakcję, więc chyba na dwójce nie poprzestanę :)
Pozdrawiam!
 
reklama
duoMamo też miałam czas, że chciałam trzecie dziecko, ale już mi przeszło :-D poczekaj, aż chłopcy zaczną dawać czadu - nie będziesz miała czasu myśleć o kolejnym potworku ;-)
 
Hej! Mam 28 lat i jestem mamą Filipa urodzonego 22/02/2010. Kolejna dzidzia urodzi się w kwietniu 2011, a więc będzie pomiędzy nimi 13 miesięcy różnicy. Jeśli w ogóle, zdecydujemy się na tzecie dziecko, to nie wcześniej niż jak dzieci pójdą do szkoły, czyli za jakieś 4-5 lat. Pozdrawiam.
 
Hej! Mam 28 lat i jestem mamą Filipa urodzonego 22/02/2010. Kolejna dzidzia urodzi się w kwietniu 2011, a więc będzie pomiędzy nimi 13 miesięcy różnicy. Jeśli w ogóle, zdecydujemy się na tzecie dziecko, to nie wcześniej niż jak dzieci pójdą do szkoły, czyli za jakieś 4-5 lat. Pozdrawiam.
Gratulecje:-) zapraszamy do nas na główny:) :-p
 
Ja jak zwykle zaczęłam nie od tego, co trzeba;-)

Jestem mamą Zuzu urodzonej 13/01/2010 :tak: drugi maluszek będzie z nami ok. 6 czerwca !!! na razie siedzi ze skrzyżowanymi nóżkami, więc jeszcze nie mamy pojęcia, czy to chłopczyk, czy dziewczynka :-(

Zawsze chciałam mieć dzieciaczki z małą różnicą wieku !!! u nas w rodzinie jest 'moda' na 6 lat różnicy i przez to nie najlepszy kontakt między rodzeństwem, zwłaszcza w dzieciństwie ...
wymyśliłam sobie, że dzieci rok po roku będą się fajnie razem chować i mam nadzieję, że się nie przeliczyłam ;-)
 
To może i ja się dopisze:-) U moich dzieciaczków różnica wieku 1 rok i 10 miesięcy ale to i tak jakby nie patrzeć kalendarzowo rok po roku:-p Martynka ma prawie 2 latka, a Filipek 2 miesiące i kocham ich oboje najmocniej jak się da.Pozdrawiam wszystkie mamy radzące sobie z dużą ilością "maleńkich" uczuć i problemów:happy2:
 
reklama
Do góry