reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się

reklama
oczywiście na forum jestem już dobry miesiąc a ten wątek zobaczyłam dopiero dzisiaj:zawstydzona/y: więc się przedstawiam
mam na imię Gośka i pochodzę z małej miejscowości pod Rzeszowem. mam męża Patryka, Slub wzięliśmy 23.08.08r i mam nadzieję, że na pierwszą rocznicę ślubu przyjdzie na świat nasze maleństwo. mam niestety dwa terminy odległe od siebie o miesiąc a 23 byłby tak po środku:tak: pierwszy termin to 9 sierpnia drugi to 10 września:szok:
początkowe starania były trudne ponieważ trafiłam na złą lekarkę, oświadczyła mi że mam PCO i będzie raczej beznadziejnie:baffled: jednak po zmianie lekarza okazało się że jest w miare w pożądku no i po kilku miesiącach UDAŁO SIĘ
a zapomniałam napisać, 26 kwietnia stuknie mi 28 lat!!!!
 
Czesc dziwczyny ja tez mam termin na sierpien wiec rowniez sie tu wpisuje! A wiec... Nazywam sie Ola, mam 21 lat i to moja pierwsza ciaza. Mieszkam poza granicami Polski wiec ciesze sie ze znalazlam ta stronke i bede mogla z Wami posiedziec... Nie wiem jeszcze dobrze jak sie tu poruszac po tym forum czyli czy dolaczac do jakies grupy trzeba, jak sie wkleja foto i suwaczek ale mam nadzieje ze szybko wszystko zalapie i bede mogla swobodnie cieszyc sie razem z Wami z naszych fasolek:-)
 
Witajcie!
Mam 37 lat ,mam 5-cio letniego synka Kubę.Termin mam na 4.08.Narazie nie wiem ,kto mieszka w moim brzuszku,ale czuję,że to dziewczynka.Mam nadzieję,że 26.03 dowiem się na USG,ale najważniejsze,aby maluszek był zdrowy:-).
Pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki;-)
 
witam mam na imię marta mam 3 letniego synka maksymiliana i oczekuje 2 dziecka jestem już 20 tygodni jak narażie wszystko ok a jest to moja 4 ciąża .jestem mężatką od 5 lat i mieszkam na dolnymśląśku.pozdrawiam wszystkie mamy.
 
mimian - gdzie dokładniej pomieszkujesz - boja tez dolnyśląsk - w końcu się doczekałam kogoś z tych rejonów:-)bo ja nie orientejszyn sie kompletnie w tutejszych szpitalach itd.

jak cos to na priva dawaj;-)
 
Cześć termin mam na 29 sierpnia i będzie to moje drugie dzieciątko, ponieważ mam już córeczkę Lenę wieku rok i 2 miesące, Gdy urodzi sie drugi bąbel, którego płci jeszcze nie znam to Lena będzie mieć rok i 7 miesięcy. Mam 27 lat (prawie) mieszkam w miasteczku w woj. opolskim przy granicy z Czechami. Pracuję jednak w woj. śląskim w Raciborzu.
 
reklama
Witam! Jestem tutaj nowa. Mieszkam w Łodzi. Jestem w 19 tygodniu ciąży, radość nas rozpiera. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry