reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się

cześć dziewczyny mam na imię Marika i jestem z Rybnika mam 22 lata jestem w 15 tygodniu ciąży a o dzidziusia z moim mężem staraliśmy się ponad rok miałam cyste na jajniku i dlatego nie umiałam zajść w ciąże ale w końcu sie udało mam termin na 27 sierpień. Pozdrawiam wszystkie sierpniuweczki:-)
 
reklama
No to przyszła kolej i na mnie :-) Mam na imię Agnieszka, niedawno stuknęły mi 24 lata (dziwne, ale z roku na rok coraz ciężej jest mi uwierzyć w swój wiek :-p). Mieszkam niedaleko Szczecina. Właśnie kończę studia, prawdopodobny termin obrony mam na 7 kwietnia (uf). Moje maleństwo było dla mnie i mojego wielką niespodzianką:surprised: ale jakże szczęśliwą. Jak to mówią, życie potrafi zaskoczyć :-) Oczywiście termin przypada na sierpień. Pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki :blink:
 
Witam wszystkie sierpniówki. Mam na imię Beata i 36 lat. Będę miała trzecie dziecko- prawdopodobnie chlopca. Mam terminn na 1 sierpnia
 
reklama
Do góry