reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się

reklama
Witam
Bardzo prosze o dopisanie mnie na liste sierpinowych mamusiek
Mam na imie Justyna mieszkam n a Slasku i termin mam na 27 sierpien
EMY gratuluje bliznaikow
 
no i ja tez dołączam do tego forum,nie wiem jak to się stało ale jakoś dopiero dziś go znalazłam:-).
wszystko już przeczytałam i zdjęcia przejrzałam więc teraz chyba lepiej juz was bede kojarzyła!!!:tak:
a więc od początku mam na imie aneta i 26 lat.mieszkam w czechowicach-dziedzicach jak narazie z rodzicami.ciężo mi się przyzwyczaić bo przez ostatnie 3 lata mieszkaliśmy sami w ogromnym domu,oczywiście nie w polsce - w irlandii.
ale jesteśmy na etapie załatwiania kredytu bo mieszkano już znależliśmy i zaliczke wpłacilismy.ale niestety troche minie zanim się tam wprowadzimy bo mieszaknie jest do remontu -no ale nie pali się:)
jak już gdzieś na forum pisałam 3 lata staralismy się o dzidzie i nareszcie się doczekaliśmy.
termin mam na 14 sierpnia i z tego co wyczytałam to nie jestem sama:-)
sierpień to cudowny miesiąć i tak jak efe w sierpniu poznałam swojego meża i w sierpniu wzięłam ślub.a w tym roku na 3 rocznice dostaniemy dar od losu-naszą mała dzidzie:)

pozdrawiam sierpniuweczki
 
melduje się sierpnióweczka z terminem na 5-go:)mam na imę Edyta i mam synka Pawełka.

ja też się przywitam:)dopisałam się dziś do sierpnióweczek, mam termin na 5-go. mam na imię
Edyta, w lipcu mi stuknie 26 lat. mam już synka Pawełka (prawie2,5 roku) a teraz jeszcze nie wiem co za lokator u mnie w brzuszku siedzi:),dam znać jak się dowiem!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam sie dosc pozno,jakos tek wyszlo ze tu jeszcze nie zajzalam,sorki!
Nazywam sie Aneta,mam 32 lata( w listopadzie stuknie mi 33,ale to jeszcze daleko,hi,hii),moj maz nazywa sie Krzysztof,mamy juz corcie Malgosie(6 lat w maju konczy),to moja 3 ciaza,pierwsza stracilam w 9 tyg.ciazy,druga udala sie nam Gosia,no a teraz to jeszcze nie wiem,czy synus,czy corcia.
Mieszkam w malej miejscowosci o smiesznej nazwie Olesniki,tj.kolo Lublina,a pracuje w Swidniku,jako krawcowa,szyjemy glownie firany,zaslony,dekoracje okien,po prostu....pozdrawiam wszystkie sierpniowki :-):-):-) Anet15
 
Do góry