reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!

w takim razie gratulacje didi :-)
my też poznaliśmy się przez internet i jesteśmy już razem 4 lata :-) jeśli nasi panowie to podobne typy, to zgodnie z moimi obliczeniami mój dojrzeje do decyzji o ślubie za jakieś 2 lata haha :-D:-p
 
reklama
az poplakalam sie..cudowny prezencik zrobiliscie sobie na pamiatke :tak:


a ja nie wiem czy pisalam..ale z moim Pitrkiem poznalismy sie na czaterii..hehe..najpierw glupie rozmowki..pozniej przenieslismy sie na gg i tak nasza znajomosc sie rozwijala..jestesmy juz ze soba prawie 6 lat... tego roku w grudniu w koncu moj polowek dorosl o decyzji o malzenstwe tak wiec 29 grudnia zmieniamy stan cywilny :-D

Gratulacje didi!!!
Widzę, że wiele nas łączy mój mąż tez ma na imię Piotr, i tu nie uwierzysz, ślub i wesele odbyło się 29.12.2007 r. niesamowite;-) Kiedy Ty z mężem będziecie świętować zmianę stanu cywilnego, ja z moim będę świętować pierwszy rok w małżeństwie - papierową rocznicę :-).
 
Ostatnia edycja:
Czesc! Witam wszystkie forumowiczki! Mam na imie Maja, jestem mama 5-letniego Olivera i mama malej kruszynki w brzuszku ktora przyjdzie na swiat ok 25 kwietnia. Pozdrawiam przyszle kwietniowe mamy.:-)
 
Witam wszystkich :-) dopiero nie dawno do Was dołączyłam, jestem mamą 1,5 rocznego Piotrusia i z niecierpliwością oczekujemy drugiego babaska , termin mam na 29 kwietnia. Pozdrawiam wszystkich;-)
 
Witam wszystkich, mam na imie Magda, mam 22 lata, a pod seruszkiem nosze maleńką istotke, która przyjdzie na świat prawdopodobnie 22 kwietnia. Z moim przyszłym mężem jesteśmy już 4,5 roku, a w czerwcu planujemy ślub kościelny razem z chrzcinami... pozdrawiam gorąco
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich, mam na imie Magda, mam 22 lata, a pod seruszkiem nosze maleńką istotke, która przyjdzie na świat prawdopodobnie 22 kwietnia. Z moim przyszłym mężem jesteśmy już 4,5 roku, a w czerwcu planujemy ślub kościelny razem z chrzcinami... pozdrawiam gorąco


gratuluje :-)
macie bardzo podobnie jak my ;-)
ja mam 23 latka, z moim Skarbem jestesmy ponad 6 lat i tez chrzciny razem ze slubem bedziemy miec i tez w czerwcu - w moje urodziny...bede miala urodzinki, slub i chrzciny :-)
 
gratuluje :-)
macie bardzo podobnie jak my ;-)
ja mam 23 latka, z moim Skarbem jestesmy ponad 6 lat i tez chrzciny razem ze slubem bedziemy miec i tez w czerwcu - w moje urodziny...bede miala urodzinki, slub i chrzciny :-)


rzeczywiscie podobnie, nasz ślub wypadaw czerwcu 3 dni po mojego Kamilka urodzinach :-)
 
reklama
Trochę już tu jestem, a zapomniałam się przedstawić :zawstydzona/y:
Mam na imię Anka, mieszkam w Warszawie. To moja pierwsza ciąża, choć może mój wiek by na to nie wskazywał (rocznik 73). Dziecko nie było planowane, ale może tak i lepiej, bo pewnie nigdy bym się na nie nie zdecydowała, a czas juz najwyższy. Z moim M. jesteśmy już 12 lat, zawsze uważaliśmy, a tu jeden jedyny raz bez zabezpieczenia, i zaciązyłam. Czy się cieszę? Hmm, trudno powiedzieć, przeżywam jakąś huśtawkę nastrojów, od akceptacji po czarną rozpacz, że nie dam rady dziecka wychować (M. bezrobotny, ja mało zarabiam), ale trzymam się nadziei, że wszystko się w końcu jakoś ułoży.
pozdrawiam
 
Do góry