reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!

reklama
Witam, mam na imię Monika 30 lat, mieszkam i pracuję w Warszawie. Jestem w 26 tyg ciąży, mój termin to 22 kwiecień. Moja ciąża jest można powiedzieć wzorowa i chciałabym tym samym dodać odwagi dziewczynom, które nie mają żadnych komplikacji, ze nie ma obaw jesli chodzi o ćwiczenia - raz w tygodniu chodzę do fitness i trenuję oczywiście pod okiem trenerki, która zresztą wypatrzyłam w tym fitness jak trenowała bedąc sama w ciąży - takie ćwiczenia pomagają spalić zbędne kalorie, ale co najważniejsze bardzo rozluźniają, pomagają zniwelować bóle kręgosłupa, które juz mam, mimo tego że brzuszek jeszcze nie jest duży, poza tym chodze do sauny - tak na 5-7 minut.
Więc dziewczyny nie ma co się bać i życzę wszystkim bardzo dobrego samopoczucia i jak najmniej dolegliwości ciążowych.
 
Witam, mam na imię Monika 30 lat, mieszkam i pracuję w Warszawie. Jestem w 26 tyg ciąży, mój termin to 22 kwiecień. Moja ciąża jest można powiedzieć wzorowa i chciałabym tym samym dodać odwagi dziewczynom, które nie mają żadnych komplikacji, ze nie ma obaw jesli chodzi o ćwiczenia - raz w tygodniu chodzę do fitness i trenuję oczywiście pod okiem trenerki, która zresztą wypatrzyłam w tym fitness jak trenowała bedąc sama w ciąży - takie ćwiczenia pomagają spalić zbędne kalorie, ale co najważniejsze bardzo rozluźniają, pomagają zniwelować bóle kręgosłupa, które juz mam, mimo tego że brzuszek jeszcze nie jest duży, poza tym chodze do sauny - tak na 5-7 minut.
Więc dziewczyny nie ma co się bać i życzę wszystkim bardzo dobrego samopoczucia i jak najmniej dolegliwości ciążowych.


witaj na formu, ja też mam termin na 22 kwietnia :-)
 
Witam wszytkich

Mam na imię Beata, mieszkamy z mężem w Irlandii, spodziewamy się pierwszego dziecka w kwietniu, termin mam na 16 kwietnia. Mam nadzieje znaleźć tu kogoś z kim można będzie podzielić troski i radości z bycia mama.
 
reklama
Do góry