reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy się!!! REEdycja

reklama
Jak już w ciąży Was poczytywałam, to czułam się STARO!
Mam 31 lat i jak na pierwsze dzieciatko to może troche póżno, ale czekałam na odpowiedniego Tatusia:-)
Z Ł znamy się kilka lat, ale jestesmy razem niespełna półtora roku, a po 3 msc wspólnego życia wiedzieliśmy już że chcemy byc zawsze razem i że do pełni szczęścia brakuje nam tylko Maluszka ( no i się szybko udało)

Oboje są moim największym szczęściem

Boję się trochę Wam przyznać, ale z zawodu jestem lekarzem, specjalizuję się w Medycynie Rodzinnej. Bardzo cenię sobie swoją pracę, ludzi którzy do mnie przychodzą ( czytaj: pacjentów)
Chociaż do całej służby zdrowia mam taki stosunek jak większość społeczeństwa. Wolę mieć z nią jak najmniej wspólnego.
Dlatego nasz Jusiunek rodził się w zaciszu naszego mieszkanka!!
 
No to skoro do Was dołaczyłam,
to wypadałoby naskrobać cosik sensownego na temat swojej osoby.

Mam na imię Marta, 27 lat (jeszcze, 06 czerwca stuknie 28...).Z wykształcenia i zawodu jestem marketingowcem (branza odzierzowa, Vercik_86 cosik na ten temat wie- aktualnie zajmuję sie wysyłką materiałów reklamowych do salonów Reserved, Cropp, House, Mohito..._) Znam mojego M juz 5 lat a od 2 jestesmy małzeństwem. 31 lipca 2009 przyszła na swiat nasza najwspanialsza i wyczekiwana córcia Marysia. Niestety pierwsza ciaża okazała sie pozamaciczna i usunieto ja w 7 tc...:-( Urodziłam sie w Gdańsku, obecnie mieszkam w Rumii.

No i to chyba wszystkie najważniejsze fakty z mojego zycia :sorry:
 
reklama
Do góry