reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!! REEdycja

reklama
MArcia o kurcze jakie zaskoczenie..a pracowalas w centrali czy poprostu w jakies agencji reklamowej...

Vercik cały czas pracuje w centrali (juz 4 lata mi stuknely w LPP) ...
Jak widać powiedzenie, że swiat jest mały, nadal jest aktualne :):-)

Martuś Ty tak nie zapraszaj na ta kawe,bo jak ja przyjade to bede tydzien siedzieć i ją pić:-p:-p:-p:-D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Justysia , spoko, wystarczy dobrze sie ugadac, ustalic termin urlopu i mozesz nawet tydzien siedziec :laugh2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marcia26 To miło że kolejna z Pomorza, bo chyba Południe przeważało. A ja w piątek wybieram się do Gdyni do Tesco z koleżanką, to pierwszy wypad bez mojego M :-D Także chyba wproszę się na kawkę :-D:-D:-D:-D:-D
(żart oczywiście bo nie lubię się wpraszac :-D)
 
Marcia26 To miło że kolejna z Pomorza, bo chyba Południe przeważało. A ja w piątek wybieram się do Gdyni do Tesco z koleżanką, to pierwszy wypad bez mojego M :-D Także chyba wproszę się na kawkę :-D:-D:-D:-D:-D
(żart oczywiście bo nie lubię się wpraszac :-D)

Kamlotka zapraszam !!:-) Tylko, że ja pracuję i w domku ląduję o 17-30... Po tej godzinie drzwi stoją otworem i można wpdać :tak:
 
Dzięki :-D Dodam tylko że urodziłam się w Gdańsku i tam mieszkałąm jakiś czas, a Trójmiasto uwielbiam, szczególnie latem :tak::tak:
 
Ej laski ja tez jestem z Gdanska jak by co mozemy sie we 3 spiknac:-p

Marcia faktycznie swiat jest maly hehe..ja tez mialam isc do centrali na mercha, ale z powodu wyjazdu zrezygnowalam z 2 etapu rekrutacji..

Kurcze a Jolka jeszcze pracuje??
 
reklama
Do góry