reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pożegnanie z pampersem i smoczkiem

Gratki dla Misi:-):tak:!
Amelka nadal "pieluszkowa bliźniaczka" Makuckowej Alicji;-):-D:cool2:.Jakąś ma blokadę przed tym nocnikiem....Wiem, że wie, kiedy będzie siusiu czy kupa, bo mówi.Ale jak posadzę , to albo nic i tak nie zrobi, albo w ogóle wstaje i koniec....
E, tam- ja się nie przejmuję- do przedszkola ma czas;-).Choć tu dzieciom i w przedszkolu wolno nosić pieluszki.Jednak wolałabym już bez:tak:
 
reklama
Kaniuś, zakładam bo jak już pisałam ona "nie ma czasu" takimi pierdołami jak kibelek w ciągu dnia się zajmować:rofl2:ja jej teraz w ogóle nie mam jak pilnować, ale może to i dobrze bo teściowa na pewno sprawniej to robi, więc hmmmmm:-)nadzieja jest;-)zresztą dzisiaj zapowiedziała mojemu skarbusiowi że ma dla niej ostatnią paczkę pampersów i więcej nie kupi więc lepiej niech robi już tylko na nocnik:-D
marg, rano to czasem nocnik okazuje się pojemny ledwo na styk:rofl2::cool2::-Dwy już stuprocentowo majteczkowi?
beti, ja miałam totalną zlewkę tematu, tylko teściowa jakieś czary mary chyba odprawia:rofl2::-D
 
Ida, pokolenie naszych mam tak "nauczone", ze dziecko w tym wieku już "powinno" bez pieluchy popylać, więc pewnie stąd ta babcina cierpliwość w temacie;-):-).No, ja niestety, zdana sama na siebie, więc "efekty " ,hm...:zawstydzona/y:.Nianie mają głęboko jakieś nocniki, wolą pieluchy, więc tu też wsparcia nie ma.Ale, jak już mówiłam, nie przejmuję się tym:-p
 
a u nas dzisiaj 2-0 dla mnie!!!!! wrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiecie co? nic nie kumam.... po nocy dzisiaj pielucha suchutka, po siescie u niani tez, a po pwrocie do domu dwa razy w ciagu godziny zwalila kupe w pampka nie mowiac mi o tym nawet!!!!!!!! dobrze ze poczulam ze ktos pwoietrze w salonie popsul.... chyba pochlonieta zabawa byla ( przeciez budowa dzwigu z klockow wazniejsza niz sranie??). przed spaniem cwaniaraz zawsze wola o siku i juz ponad miesiac anie raz w pieluche nie zrobila przed spaniem po kapieli i jedzeniu. mam nadzieje ze to tylko zapomnienie przy zabawie ale wkurza mnei to..; z drugiej strony chce ja uscic po domu w majtkach i spodniach i czekac az sie zleje i neich lazi w mokrym to moze zajarzy ze zimno i niewygodnie? ( kolezanka syna tak oduczyla w tydzien!!!szo!) z drugiej strony mi jej szkoda zeby w razie wpadki mokra lazila.... widze ze jest gotowa na to juz od dawna ale leniwa.... tzn co bedzie se zwaracac glowe ze jakies tam siku jej sie chce....
 
Amelka nadal "pieluszkowa bliźniaczka" Makuckowej Alicji;-):-D:cool2:.Jakąś ma blokadę przed tym nocnikiem....Wiem, że wie, kiedy będzie siusiu czy kupa, bo mówi.Ale jak posadzę , to albo nic i tak nie zrobi, albo w ogóle wstaje i koniec....
to rzeczywiście bliźniaczka w tym temacie :-D u Alicji tez blokada jest i nie wiem jak się jej wyzbyć, bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym moim i jej. mnie ten temat też w sumie ziębi i grzeje ale a) krostki, b) chcę ją po skończonym 2,5r.ż do przedszkola posłać a tam warunek jest jeden - przyjmują młodsze dzieci pod warunkiem, że samodzielnie załatwiają swe potrzeby :no::confused::cool:

dzisiaj zapowiedziała mojemu skarbusiowi że ma dla niej ostatnią paczkę pampersów i więcej nie kupi więc lepiej niech robi już tylko na nocnik:-D
POWODZENIA w takim razie! a skoro teściowe czary-mary robią to może ja Alicję swojej podeślę ;-)
 
reklama
Do góry