reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do sylwetki sprzed ciąży

reklama
Pani Głuszkowa wyglądasz super naprawde ja mam miej kilo niż przed ciążą ale pacułki na boczkach mi zostały ale mój chop poiwedzał ze jak schudne jeszcze to mnie zatłucze hehe ale ja chce jescze musze torszke nad mięscniami popracowac bo zawsze miałam fajne a teraz znikły buuu byłam na basenie ostatnio zrobiłam 30 długosci i myslałam ze padne
 
Olenka - 30 dlugosci? Ło matko!!! Ja pewnie jednej bym nie uciagnela hahaha. Kiepsko u mnie z kondycha, bo zawsze duzo chorowalam. :zawstydzona/y: :-(
 
Otylka?? haha dzewczyny ja zawsze duzo pływałam jestem ratownikem wodnym, za młodu jeździłam na zawody hehe wiec te 30 to naprawde kapa zresztą mam taką figure beheh szerokie bary mnie przezywają:)
 
reklama
Do góry