reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót Do Pracy

Cześć Wszystkim !
Ja też od 13 czerwca jestem mamusia pracującą cieszę się ,że to tylko pół etatu bo dłużej bym bez małego nie wytrzymała :-(.Najgorszy byl pierwszy dzień cały czas zerkanie na zegarek i mysli czy zjadl ,czy spal i.t.p.Teraz już się przestawiłam i jest ok
pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny na gwałt potrzebuję niani!!! Ta którą miałam (super była) mysiała wyjechać do rodziny - ważne względy osobiste.
Warszawianki, nie możecie mi kogoś polecić?
Interesuje mnie pełen etat. Jesli cokolwiek słyszałyście - dajcie znać.
Na razie jestem zdołowana na maxa:-(
 
KasiuBS-Ja tez niestety nie znam zadnej chetnej na nianie....
Basiu - to fajnie ze sie Oli tak udalo z praca, tez tak bym chciala, trzymaj kciuki:-)
emiete- na pewno poczatki sa trudne, mi sie nawet o tym nie chce myslec...
 
ja niestety tez nie pomoge:(
sama mogłam jedynie pojsc do pracy tylko na kilka godzin popołudniami i cały poniedziałek / wtorek
ale bedziemy mieli chyba problem we wrzesniu..oboje chcemy iisc do collegu i to są te same godziny:(...no i na te 3 h x 2 razy w tyg potrzebujemy niani...a tu w UK ciezko mi troche znaleźć kogos..no, ale sie zobaczy do tego czasu ktos sie moze "urodzi":-D
 
reklama
Do góry