reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót Do Pracy

A i u nas nadchodzi sądny dzień wracam do pracy za dwa tygodnie:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: 4 stycznia to ten dzień. Bardzo się boje ale jak czytam że sobie doskonale poradziłyscie to bardzo się pocieszam i jest mi lepiej:-)
 
reklama
Mamoot ja też wracam na cały etat, no oczywiscie mam godzinke krócej bo karmię:-)
Nie wiem jak mam to wszystko zorganizować?!
jak ułozyć plan dnia? i jak sobie poradze z karmieniem? gdzie będę odciagać pokarm? ojejku!!!!!!
Muszę treż zrobić próbny dzień:-) a Wojtek ma to szczęście że zostanie z babcią:-)
 
oj to już 3 mamy wracają w styczniu do pracy: Mamoot i ja - 2 styczeń, Sylwia - 4 styczeń ..będe trzymać za Was i za siebie :-) kciuki..
Sylwia ja już robię próbne dni ale to z tego powodu że mam niejadka i trzeba go stopniowo przyzwyczajać do braku cycolka .. mój zostaje z tatusiem i wiem że sobie świetnie dadzą radę, z organizacją to może nie będzie tak źle , ale te różne zmiany mogą powodować małe zamieszanie
 
Fusik jeszcze ja wracam 16 stycznia bo wziełam sobie już 2 tygodnie z urlopu za 2007. Gdyby nie to to też wracałabym 2 stycznia. I też wracam na 2 zmiany :baffled:
 
:-) Mojemu Wojtkowi wyrzynaja sie kolejne zęby i jest strasznie marudny, dzisiaj nosimy się cały dzień tylko w chuscie, ciekawe co by biedna babka zrobiła z nim jakby tak jękolił?
Nie wiem jak ja wytrzymam ten pierwszy dzień chyba osiwieje w tej pracy, całe szczęscie ze u mnie wiele osób ma małe dzieci więc zrozumieja rozsterki młodej mamy:tak:
 
Ja też planuję strategię co i jak organizować, ale tak na prawdę wyjdzie w "praniu" ile i kiedy Wojciaszek będzie jeść.
Ale jak na razie główny problem, to brak opiekunki.:no:
 
reklama
Poleciłabym Ci Mamoot moją siostrę bo ma doswiadczenie i szuka pracy i mieszka pod Warszawą ale nie wiem jak to sobie planujesz? Napisz do mnie ewentualnie w tej sprawie na priv:-)
 
Do góry