reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy :) WAGA

Mam 176 wzrostu i 63,5 kg. Do zrzucenia zostało 3,5 i w morde jeza nie idzie..moze powinnam przestac jesc po 18...no bo wiecej wody juz nie moge pic zamiast
i tak pije jak na 6 miesiecznym kacu jak to mawia mój brat...wyrozumiały jest
 
reklama
Wiecie co mnie tutaj dawno nie było wiec coś wam opowiem:)
Przez dwa miesiące chodziłam trzy razy w tygodniu na basen po godzince sobie pływałam , zaczełam chodzić głownie z tego ze jak zaczełam brac tabletki antyk. to duzo jadłam i tyłam i wazyłąm 65 kg (po drugim opakowaniu tak przytyłam) więc zaczełam chodzić na basen i wiecie ważyłąm 59 Kg :-) bo miałam dietke pływałam cwiczyłam:) no aleeeeeeeeee.......... od dwóch tygodni nie chodze bo nie mam czasu za dużo sie dzieije u nas budowa i takie tam. Waze 63 :mad: ;D przytyłam 4 w ciągu dwóch tygodni. A wiecie jak fajnie było jak byłam taka chudziutka brzuszka nie było wszyscy nie wierzyli ze tak wróciłam to formy kupiłam trzy minówki i paradowałam z Oliweczką:) a teraz bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee brzusze się pojawił. No ale od wczoraj znowu chodze na basenik:) I widzicie jak to jest <siet>:)
 
Ja na baseniku jestem co tydzien ale z dzieckiem jednak od czasu do czasu tez popływam za to w ostatnią sobote mąż namówił
mnie na zjeżdzalnie niebieską (mega szybka i stroma) ale jedzie sie w rurze wiec za cholere nie wiedziałam co to za diabeł
jak zjechałam nogi miałam jak z waty myślałam że go zabije :mad: :mad:
za tydzien Ola bedzie miec sesję pod wodą podczas nurkowania instruktor bedzie strzelac foty ale jestem ciekawa ;D
 
no no Karolla :) Olcia to druga Otylia będzie :)
My zaczynamy basen w październiku :) a ja od września mam zamiar na godzinkę na basenik się wymykać b już patrzeć na siebie nie mogę
 
ja to o wadze nic nie mówie.Z Cindy pożegnałam sie po powrocie do robo (bo jakbym miała jeszcze sie z nią spotykać to bym sfiksowała kompletnie) no i sie zaczęło.... ech..... bebzol mam taki, ze aż strachJak ja sie Wam pokażę?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry