reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy :) WAGA

reklama
Witajcie Grubaski! Melduję, że plan przytycia w święta wykonałam ;D ;D ;D 2 kg do przodu ;D ;D ;D a mąż 4 kg, już trzy cyfry mu wyskakują na wadze ::) dlatego dziś idzie poturlać się po hali za piłką :laugh: :laugh: :laugh: liczy, że to mu pomoże w zbiciu masy, oby pomogło
 
Ja właśnie od dawna mam wrażenie, że mój mąż jest bardziej w ciąży niż ja :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ma znacznie więcej zachcianek żywieniowych. A w wigilię ochrzanił moją mamę, że za dużo potraw przyrządziła, 12 by wystarczyło a było chyba 20, a on i tak zrobił dwie rundki wokół stołu, bo te potrawy tak się do niego uśmiechały, że niemógł odmówić :laugh: :laugh: :laugh:
 
No a ja po świetach 107 w pasie i +2,5 kg od ostatniego ważenia (a to bylo dośc niedawno i sie cieszyłam, że waga stoi). No cóż, może jakoś sie pozbęde tych kilosów do kwietnia ::)
 
Ja po świętach szczególnie nie przybyłam, ale mam już 12kg na +. Srednio teraz mi przybywa 0,5kg na 2tyg.- to chyba nie tak źle. Ale w I ciąży w 36tyg miałam +10kg, buuuuuuuu.
 
reklama
Do góry