reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy :) WAGA

Ja wczoraj zwazylam sie i nie chcialo byc inaczej-70 kg,a to
oznacza 16 kg wiecej,w najszerszym miejscu 108cm
pewnie nikt nie uwierzylby ile miałam w tali przed ciaza :)
ale to juz stare dzieje ;D ;D ;D
 
reklama
Taki drobiazg jak Ty, to powinien przybrać z 16 kilo i to tak lekką rączką i to będzie jeszcze w tych przyzwoitych wynikach. Gdybyś przed ciążą miała znaczną nadwagę, to rozumiem, że tylko dyszke można przytyć, tak przynajmniej mądre książki piszą. Ty mi raczej na obfitą pannicę nie wyglądałaś więc spokojnie jeszcze możesz ładowac do pieca ;)
 
Cześć Mamusie!!
Ja ważę równe 80 kg :-) przytyłam 20 kg :( Mam tylko nadzieje żę wróce do swojej wczesniejszej wagi , bo żadne spodnie które miałam nie przejdą mi w tyłku :-) ale koleżanki mnie pocieszają żę Pupcia to jednak najlepsze miejsce na okładanie się tłuszczu ?? Czy wy tez tak macie??
 
reklama
Dzięki pocieszyłaś mnie a tak wogóle to śledze Losy na forum ale ja nie mam czasu odpisywać ale w Nowej fryzurce jest Ci ŚLicznie!!!;)
 
Do góry