reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy :) WAGA

karola7 pisze:
Karolla gratulacje 2000 postu  ;D

:D ;D :laugh: o matko ile ja sie już tu napisałam a kiedys to forum to była dla mnie czarna magia  ;D ;D
ale widze Karola że Ty też jesteś blisko 2000!!!

dziewczyny mierzyłam brzuchol przed chwilą mam 114 cm jak nic .... a jeszcze zostało 6 tygodni ....
 
reklama
hihi Karolla chyba własnie przekroczyłam. Zaczynam sie zastanawiać czy to już przypadkiem nie choroba jakaś? Może tak na jakiś odwyk? ;)
 
Magdusiu, to albo ta waga ma swoją specyficzną skalę, albo tylko w brzuniu brzybrałaś. Chyba to lepsza opcja, łatwiej zgubić i to w ciagu kilku dni nawet.
Moja oponka niby urosła ale znacznie mniej od Twojej a mam + 14 kg.
Ja na pewno na całym ciele przybrałam w miarę równomiernie i może dlatego tak brzuszek się nie uwydatnia bardzo.
 
Ja wprawdzie waze sie teraz tylko u gina,ale widze ze
przytylam sporo i to nie tylko brzuszek,ale uda,tylek ,wogle
czuje sie jak wielka kula sniezna :)
 
Mi przybyło 17 kg. Brzuchal spory- ale i jego mieszkaniec też nie jest kruszynką :) Z USG jakie robiliśmy w ubiegłym tygodniu wynika, że waży już 1750 :)))
 
O Aniu, to już całkiem ładny szkrabik ;)
Ciekawe jak moje "maleństwo" rośnie? Dopiero w nowym roku pójdę je podglądać.
Mam wrażenie, że to już kawał kloca i od wczoraj leży już w pozycji "do biegu gotowi" :laugh: :laugh: :laugh: i dziś już nie mogę "nóżka na nóżkę" usiąść i w pionie też coś ugniata mnie przy mostku, więc na półleżąco dziś pracuję :laugh: :laugh: :laugh: dobrze, że mały ruch dzisiaj i nie musze się podnosić do przyzwoitej pozycji ;)
 
U mnie póki co 11kg+, ale ja byłam z tych, ani szczupłych, ani grubszych, więc nie ma co porównywać, a i tak przy moim wzroście będzie trzeba te nadmiarowe 3-4kg zrzucić. Ale póki co nie jest źle.
 
reklama
No ciekawa jestem co powieecie o wadze jak powracacie z tych swiatecznych obaidkow, od stolow pozastawianych smakolykami bozonarodzeniowymi. Ja na razie sie nie wazylam, bo nie mam gdzie ;), ale w obwodzie to przytylam, bo juz 105 cm sie zrobilo ::)
 
Do góry