reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do figury sprzed ciąży

Maxwell- sssuper,ja nie wchodze narazie na wage bo nie chce sie dołowac za 5 dni wejde i napisze wam ile schudłam na uderzeniowej .Ja tez wybieram wszystko 0% oprócz mleka które pije 0,5% bo nie lubie wody choc i 0,5% to woda...:-Djesli chodzi o wazenie to ja bede sie wazyc 1x na tydzien bo inaczej wpadne w paranoje:-D
 
reklama
maxwell nie powinno się ważyć codziennie, bo na wagę mają wpływ różne czynniki, po pierwsze poki co t omoze byc woda takjak piszesz, po drugie to zależy ile zjadlaś, czy się wypróżniałaś, czy o stałej porze sie ważysz itp, jak chodziłam do dietetyczki to co 2 tyg. kontrolowałam wagę, ale sama w domu mam zamiar ważyć się co tydzien, bo jeden dzien bedzie kg mniej a drugi nic nie ubędzie i to bywa mylące i wkurzające... a już na pewno nie jest miarodajne.
 
A do ilu % kupujecie np szynke, serki, bo jogurty to mam 0% ale mieso wiadomo zera miec nie bedzie. Wczoraj jeszcze kupilam cappucino z nizsza zawartoscia tluszczu bo lubie :zawstydzona/y:
 
Lysa, szynkę kupuję jak najchudszą,żeby nie było w niej tłustości..najlepiej chude wędliny z indyka, kurczaka i innych dozwolonych gatunków mięs..serki też idzie kupić "chude", np.President.. Chude wędliny z indyka, kurczaka lub innych dozwolonych gatunków mięs.
 
ja tak jak już pisałam wczesniej, równiez waże sie raz na tydzień, zawsze rano...po pierwszym tygodniu bylo -2,1 kg, także minę miałam zadowolona jak sie wynik na wadze ukazał :)
 
Drugi dzien diety trwa...:DDD nie jest zle;) dzis kupilam Danio Light różne sa komentarze na temat tego serku:cool2:Ale co tam kupilam i powiem wam ze czuc ze to nie jest ten danio "typowy" ale niestety słodki jest...mam nadzieje ze nie popsuje diety:-(jeden dziennie bede jadła..
 
upiekłam dziś bułeczki dunkanowe i jak dla mnie super :)
następnym razem zrobię chleb!!

a ważyć się chyba będę 1 w tyg, bo jak asko_ napisała waga strasznie się może wahać!! i wiem jak to zawsze mnie denerwuje jak czasem waga idzie pięknie w dół, a tu nagle znów wzwyżka, bo woda się zatrzymała albo coś "innego":zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry