reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

Myszka - często masz podane parametry wózka na aukcjach sprzedaży czy w sklepach internetowych, albo stronach producenta etc

jaki masz teraz wózek?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ta do ok 5-6msc. Przeniosłam go bo się zaczął awanturować i nie chciał już tak całkiem na płasko jeździć.
Nie pamiętam dokładnie, ale pewnie jak poszukam po zdjęciach to będę wiedziała dokładnie.
Ale na długość była dalej dobra.
 
Witam wszystkie wrześniowe mamusie :-)
Z uwagą przeczytałam wątek od początku - z ciekawości bo wózek już kupiony i czeka na pasażera. Zdecydowaliśmy się na wspomniany już Bebetto Nico Plus w kolorze smerfastycznym ;-) Priorytetami dla mnie były: pompowane (przednie skrętne) koła i systemy przy nich zastosowane, mega ogromna buda w spacerówce (idealna na wieczny u mnie deszcz i wiatr) oraz możliwość prawie całkowitego osłonięcia gondoli. Do wózka planujemy dokupić fotelik MC Cabriofix. Poniżej dość wyczerpujący opis Bebetto Nico Plus | davidkovamama
 
Witajcie,
ale się naczytałam, chyba przejrzałam wszystkie posty :-)
Też szukam teraz wózka i mam z tym ogromny problem, bo jak się czyta opinie, to rzeczywiście jak piszecie nie ma idealnego.
4 lata temu użytkowałam Bebecar Stylo AT, ponieważ potrzebuję wózek z dużymi kołami do jazdy głównie w terenie, po wertepach i nierównościach. I byłam zadowolona, gondola chyba największa jakie widziałam, z możliwością podnoszenia dnia, jeśli maluszek nie chce już leżeć na płasko, duży kosz na zakupy, rewelacyjna amortyzacja, koła przednie skrętne regulowane nożnie-nie trzeba się było schylać, żeby zmienić ustawienie, tylko jeden minus: bardzo ciężki stelaż, który żeby się przemieszczać z mojej "wsi", musiałam pakować do bagażnika, to jedyny minus i chyba dlatego teraz szukam innego wózka.
Ostatnio oglądałam w sklepie JEDO Fyn memo, wygląda rewelacyjnie i podobnie jak bebecar, tylko ma regulowane przednie skrętne koła ręcznie, trzeba się za każdym razem schylać - pewnie pomyślicie, że jestem wygodna, ale mam porównanie, więc chyba nie przesadzam. Czy któraś z Was użytkowała może JEDO lub słyszała jakieś opinie?
Pozdrowienia dla wszystkich mam!
 
No ja chyba zdecydowałam za względów cenowych przeglądałam bebetto różne modele i chyba stanie na bebetto nico plus, kolory nie za bardzo mi pasują, zobaczymy co małż powie.
 
Karola - ja chyba jednak wybiore mutsy evo, ale ostateczna decyzja zapadnie jak pojadę z siostrą i mamą i zobacze oba jeszcze raz :-p ... licze że mama się dorzuci a siostra coś podpowie (jako maniaczka wózkowa) :-D

Jakobik - na necie jest dużo opinii, wujek google na pewno podpowie
;-)
 
Lori- no mutsy jest mega ale własnie jakby ktoś z propozycją wyskoczył dołożenia grosika to bym go wybrała :)))

Cholera i jeszcze się natknęłam na baby design lupo no i łeb jak sklep.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A czy któraś z Was korzystała z wózka maxi cosi quinny - bardzo ich dużo widuję u siebie w mieście na ulicy i przyznam ,ze bardzo mi sie podoba :-)
 
Do góry