reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

reklama
Lori - dziękuję, pytałam się kobitki w smyku to sama nie wiedziała czy to 2012 czy 2013... kurcze teraz muszę znaleźć sklep w którym można zmieniać kółka ;/ na dino. sklep widziałam że są ale droższe niż w sklepach chyba ;/;/ kurka mam robotę teraz ... :)
 
a mnie jakoś nie odstraszają te opinie, ja jeździłam nim tak normalnie po chodniku z maleństwem i jakoś ok. koleżanka ma od stycznia nie narzeka. ja uważam że każdy wózek ma wady. wczesniej się zastanawiaałm nad espiro vector pro ale ten na zywo to wogóle masakra... każdy wybierze najlepszy wózek dla siebie a czy dobrze zrobił okaże się za rok jak juz spacerówka będzie w użyciu hehe
 
nadiaa - nie no chodziło mi o to że może wysyłają jesli by sie okazało że model 2013 tam jet najtańszy :p ...

ale wy się laski nie śmiejcie bo ja dla Mateusza zamawialam wózek x lander z hurtowni w Kołobrzegu i tez jechał na śląsk :-D


fillil - ja własnie wiem że nie ma idealnych wózków dla tego jeszcze go nie skreśliłam z listy tylko kombinuje jak wyeliminować wady :p
 
LORI najlepiej jakby mozna było z każdego modelu wziąść to co sie chce :) wtedy pewnie byłby idealny :)
 
no ja ostatnio jeszcze sugerowałam mężowi żeby mi wymyślił patent do wózka tak żeby działał na pilota :) cyk i poskładany cyk buda złożona :-D
 
reklama
Do góry