reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powoli rosnąca betaHCG

Zmień lekarza. Serio.
Lekarz nie ma szans nic zobaczyć przy tej wielkości bety. Przyrosty bety masz w normie, więc nie mam pojęcia skąd taka diagnoza lekarza. Moim zdaniem to żadna pozamaciczna, tylko prawidłowo rozwijająca się ciąża. Nie nakręcaj się.
Zmieniła lekarza i to na dobrego, tzn polecanego, który się zna na temacie...Wg obliczeń to powinno być 6 tydz 5 dzień a tam nie ma nic, nawet endometrium nie jest zmienione ... w tym tygodniu jego już zdecydowaniem coś powinno być widać
 
reklama
Twój lekarz gada bzdury. Jeśli nie masz owulacji potwierdzonej monitoringiem to nie da się na tym etapie powiedzieć o ciąży nic poza tym, że przyrost bety jest w NORMIE. Jeśli beta będzie dalej tak rosła to w następny poniedziałek z pewnością będzie widać już pęcherzyk. Chociaż może nawet juz w piątek byłoby coś widać. Dopóki beta nie osiągnie minimum 1000 to nawet najlepszy sprzęt nic nie pomoże.
A lekarz, który określa nieprawidłowość rozwoju ciąży tylko na podstawie domniemanego wieku ciąży wynikającego z OM to po prostu dureń [emoji2296][emoji2272]
 
Twój lekarz gada bzdury. Jeśli nie masz owulacji potwierdzonej monitoringiem to nie da się na tym etapie powiedzieć o ciąży nic poza tym, że przyrost bety jest w NORMIE. Jeśli beta będzie dalej tak rosła to w następny poniedziałek z pewnością będzie widać już pęcherzyk. Chociaż może nawet juz w piątek byłoby coś widać. Dopóki beta nie osiągnie minimum 1000 to nawet najlepszy sprzęt nic nie pomoże.
A lekarz, który określa nieprawidłowość rozwoju ciąży tylko na podstawie domniemanego wieku ciąży wynikającego z OM to po prostu dureń [emoji2296][emoji2272]
Nawet jeśli na tym etapie nie ma nawet zmian w endometrium, kompletnie żadnych? Obaj lekarze podtrzymują wersję, że choc tam coś powinno być widać i wtedy ok, można czekać ale tutaj kompletnie nic nie ma
Jutro z rana znowu zrobię betę, w czwartek mam wizytę...
Obaj nastaszyli o ciąży pozamacicznej, ewentualnie w najlepszym przypadku hak ti nazwali, ciąża nieprawidłowa ale w dobry miejscu...
 
Jakich zmian w endometrium szukali? Jaką grubość ma Twoje endometrium?
Nawet jeśli na tym etapie nie ma nawet zmian w endometrium, kompletnie żadnych? Obaj lekarze podtrzymują wersję, że choc tam coś powinno być widać i wtedy ok, można czekać ale tutaj kompletnie nic nie ma
Jutro z rana znowu zrobię betę, w czwartek mam wizytę...
Obaj nastaszyli o ciąży pozamacicznej, ewentualnie w najlepszym przypadku hak ti nazwali, ciąża nieprawidłowa ale w dobry miejscu...
 
Jakich zmian w endometrium szukali? Jaką grubość ma Twoje endometrium?
Nie jest w ogóle zmienione, dla lekarki jest to sygnał, że nic się nie dzieje bo jeśli już by się powiększało byłby to znak, że coś sie dzieje i trzeba poczekać az aż na USG coś pokaże
 
Co do endometrium to ja w drugiej fazie cyklu mam 11mm. Pamiętam że jak byłam w ciąży to miało 17. Jednak chyba nie ma reguły. Ogólnie powinno być powiększone bo ciąża się nie utrzyma jak jest za cienkie. Chociaż różne są sytuacje.
 
Ja w 29 dniu cyklu (cykle 35 dniowe mniej więcej) endometrium miałam niecałe 7mm. Powiedziałam do pani ginekolog, że podczas dni płodnych (według testów owu gdzieś około 22-23 dnia cyklu) kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia i zapytałam, czy może się udało. Powiedziała, że nie sądzi ale nigdy nie wiadomo bo jest zbyt wcześnie. Zaraz będę usypiać 9 miesięcznego synka (właśnie z tego cieniutkiego endometrium :))
 
reklama
Ja w 29 dniu cyklu (cykle 35 dniowe mniej więcej) endometrium miałam niecałe 7mm. Powiedziałam do pani ginekolog, że podczas dni płodnych (według testów owu gdzieś około 22-23 dnia cyklu) kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia i zapytałam, czy może się udało. Powiedziała, że nie sądzi ale nigdy nie wiadomo bo jest zbyt wcześnie. Zaraz będę usypiać 9 miesięcznego synka (właśnie z tego cieniutkiego endometrium :))
Piękny finał 😁 siedzę jak na szpilkach, bo wyszła IO, wiec trzeba zacząć działać ale diabetolog czeka na info o ciąży, ewentualnie już wtedy temat przejmie gin, który jest ten endo.
 
Do góry