reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

Kinguś to pewnie Ty rzuciłaś na mnie czary :-):-) a ostrzegali--nie podpadać ciężarnym kozom :-D ale ja zawsze ryzykantką byłam;-);-)
jak widać przestały już działać:-) czy to może coś znaczy dla Ciebie???;-);-)

ja zawsze jak odpalam BB i widzę Twoje posty, to czaruję :-)

KOZO!!! :-D:-D:-D
 
reklama
U nas nagly postep nocnikowy, ktoregos dnia kazal zdjac pieluche, usiadl i nasikal na nocnik. Od ponad tygodnia kupka tylko na nocnik a siku to roznie,najbardziej Patrykowi sie podoba wyrzucanie zawartosci nocnika do ubikacji i mycie nocnika.:-D

Z mowieniem nadal tylko kilka slow: Kasia, tata, daja i ostatnio kuku, Paj Paj co jest polaczeniem pa pa i bye bye, apu apu (czyli do gory od slowa up), tio (to). Wszystko pokazuje palcem i kaze nazywac, czasem mam wrazenie ze on sobie na twardy dysk zapisuje.

Za to Julia dzis dala czadu i zaczela chodzic pchajac przed soba odwrocona miske, a jaka szczesliwa:-) Ona nawet 9 miesiecy jeszcze nie ma. Nie wiem czy to drugie dzieci tak maja ale Julia rozwija sie w niesamowitym tempie, jak glodna to placze i wola am am, najpierw myslalam ze to przypadek ale nie.
 
No WoW-gratulacje dla Julki-naprawde gna do przodu w niesamowitym tempie! I dla Patryka takze!
 
emi zagląda mi przez reke jak pisze na bb i wypytuje co pokazuja minki po prawej hehe i naśladuje je :-D
 
nasza ulubiona zabawa od wielu miesiecy jest "rozmawianie". Paula z zabawka w dloni rozmawia z zabawka ktora ja trzymam. poza tym bawimy sie w sklep, lekarza i gotowanie.
a dzis mowi mi: "mamusiu nie mam skrzydelek - nie pofrune a ptaszki lataja":-D
 
kelts fajna ta Twoja Paula.tekst o skrzydełkach super
Kinga, gwoli ścisłości, Ty czarodziejka czy ...czarownica ????:-):-)bo czarodziejka to by mi się przydała....mam kilka takich drobniutkich ...hmmm,,,marzeń;-)
 
kasianka ja slyszalam ze miedzy czarownica a czarodziejka jest tylko ze dwadziescia lat roznicy...
 
reklama
Do góry