reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

A ja sie pochwale- wczoraj Ola skonczyla 2 lata i miesiac i wczoraj po raz ostatni jadla cycusia !!!!:tak::tak::tak: Dzis wieczorem zasnela w polowie opowiadanej bajki i w ogole nie domagala sie mleczka :tak: Oczywiscie ma obiecane jutro niespodzianki:tak: ale i tak sie spodziewalam jakiegos protestu. A tu spokoj:tak::tak::tak: Przestalam karmic:-D Juz kupilam sobie czekolade i orzechy zeby to uczcic:-D 2 lata ich nie jadlam:-D
 
reklama
Moje Słoneczko przechodzi fascynację wszelkimi bramkami i dzwonkami. Jak nie sięga do dzwonka, to po prostu mówi DZYŃ. :rofl2::rofl2:;-)
 
Dziś Szym stoi w kuchni na ławie i ogląda świat przez okno, omsknęła mu się rączka i się lekko uderzył, a ja robiłam kolację. Po chwili słyszę JASNA DUPA! Pytam go kto tak mówi, a on na to BABCIA TERESA OCZYWIŚCIE!
 
reklama
hehe dobre Szymonek bardzo szybko sie uczy takich zwrotów jak każde dziecko chyba hehe Emi też najchętniej powtarza to czego raczej nie powinna

my ostatnio mamy klopot ze spaniem bo Emi chce z nami:baffled: te zasluge przypisuje mężowi bo jak kiedys chciala z nami ja mowilam jak to fajnie jest w jej lozeczku a maz na to no ,,choc poprzytulamy sie'' i konczylo sie na wspolnym spaniu
a teraz jak mu wspomne jak kiedys mowil ,,a co ci to przeszkadza ze z nami zasypia'' i pytam czy teraz mu przeszkadza bo zero intymnosci i zblizen od jakis 2 tygodni:dry::-pto mowi ze to bylo dawno kiedy jej pozwalal(że teraz juz nie pozwala ale jak to wytlumaczyc Emilce hehe) :sorry2:FACECI
 
Do góry