reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

reklama
ja nie mogę znaleźć mojego ulubionego tuszu do rzęs :wściekła/y:
widziałam, że Agata biegnie z nim do pokoju, ale nie zareagowałam od razu i mam :wściekła/y: a raczej nie mam tuszu ;-)

wszystkie cienie mam w ruinie, tj. nie zamykają i nie otwierają się normalnie, bo we wszystkich sa urwane zawiasy ;-)


naiwna kiedyś też się ucieszyłam, że Agatka ładnie się bawi - a ona w łazience rozpracowywała moją kosmetyczkę
 
ja nie mogę znaleźć mojego ulubionego tuszu do rzęs :wściekła/y:
widziałam, że Agata biegnie z nim do pokoju, ale nie zareagowałam od razu i mam :wściekła/y: a raczej nie mam tuszu ;-)

wszystkie cienie mam w ruinie, tj. nie zamykają i nie otwierają się normalnie, bo we wszystkich sa urwane zawiasy ;-)


naiwna kiedyś też się ucieszyłam, że Agatka ładnie się bawi - a ona w łazience rozpracowywała moją kosmetyczkę

Osinko - ja cienie też już mam zamykane na gumki recepturki, bo oryginalne zamknięcia zostały zdemontowane:tak:
tyle że ja mam chłopca:eek::baffled::shocked2:
 
Kurcze, dobrze, że piszecie, bo ja mam fioła na punkcie moich kosmetyków i NIKOMU ich nie daję :-) Chociaż ostatnio w akcie desperacji przemknęła mi taka myśl po głowie, żeby może pokazać Karoli malowidła :-D , żeby zajeła się czymś "innym". Ależ bym się wściekała :-)

A do ulubionych zabawek mojej jedynaczki należą spinki, gumki do włosów, szczotki itp gadżety :-)
 
ja mam multum kosmetyków ..teraz (w tym wieku hehehe ) pielegnacyjnych twarz ciało....;-) kolorowke także mam ale mniej ...a kosmetyki mam poukładane w koszykach w łazience .wysoko wysoko ..a ulubionym kosmetykiem Antosia (jesli to tak mozna nazwac) jest woda termalna w sprayu i podbiera mi ja z torby bo zawsze mam ja przy sobie ..lub zamiennie spray utrwalajacy makijaz ..sephory (a to chyba dla tego że ładnie pachnie) Antos uwielbia jak spryskuje mu buzie woda w sprayu ..aż piszczy z radosci:rofl2::rofl2::rofl2:;-);-)
 
reklama
Do góry