reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

kasianka :-D:-D:-D teraz musicie uwazac co mowicue,jestem pod wrazeniem igi gadania:tak:super
ps.moj kacper od 2 tyg.zrezygnowal z drzemki-wiec teraz czasem wiem co znaczy ,,wyjsc z siebie''
 
reklama
Moj Antos Nie Mowi Za Wiele Mamma ,tata, Baba, Dada I Jak Mowie Aga To Sie Smieje W Glos Tak Ma Na Imie Jego Matka Chrzestna I Jak Mu Mowie N Ie Wolno I Dostaje Malpiego Rozumu I Tez Sie Tak Smieje Ze Sami Sie Z Nim Smiejemy I Wszystko Krzykiem Sygnalizuje Wlasciciwe To Darciem Sie
 
kupiliśmy dziś Titkowi samochodzik, bo poprzedni już nie nadaje siędo naprawy. Piotrek go dorwał i jeździ nim jak szalony od ponad godziny. a samochód jest nadal w kartonowym pudełku.:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Jasiek też ma swoją klawiaturę, ale to nie to samo. Dobrze mądrala wie, co jest podłączone, a co nie.

Chciałabym, żeby była na świecie taka bajka, która go "zahipnotyzuje". Teletubisie lubi, ale po 5 minutach i tak biegnie dalej...
 
Maja słownictwo na wyjeździe wzbogaciła o bardzo ciekawe słówka - danke i Scheiße. To drugie podłapała od starszej pani na stołówce, podczas obiadu gdy spadł Majowi widelec głośno i wyraźnie skomentowała ten fakt soczystym Scheiße

Kasianka chyba nasze córy na lumpy podworkowe rosną :)
 
podstawowe słówko Krzymka : "E??" - koniecznie ze znakiem zapytania :)
poza tym dużo szeleści po swojemu
 
:-D:-D:-D kasianka i asioczek, brawa dla rozgadanych Małych dam :-)

Moja koleżanka, gdy jej córka miała z 1,5 roku często wstydziła się za dupę :-) Jej Zosia nadawała jak wściekła, a jak ktoś ją chwalił i mówił: "Zosiu, jak ty ślicznie mówisz", ona odpowiadała DUPA :-D:-D:-D
 
reklama
:-D:-D:-D Moja koleżanka, gdy jej córka miała z 1,5 roku często wstydziła się za dupę :-) Jej Zosia nadawała jak wściekła, a jak ktoś ją chwalił i mówił: "Zosiu, jak ty ślicznie mówisz", ona odpowiadała DUPA :-D:-D:-D

Z serii DUPA, dwuletnia córeczka znajomych ostatnio w kosciele wypaliła całkiem głośno "Jestem niezła dupa". Niestety maluchy szybko łapią co słyszą i chętnie w nieodpowiednim momencie prezentują swoje nowe umiejętności.
 
Do góry