reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

reklama
Giga ostatnio naśladuje zwierzątka:-D muuu, ko-ko, miau, kra-kra i mee wychodzi nieźle i nawet jej się nie myli. gorzej jest a kukurykuuu bo na kuku się zacina:-D a na pytanie jak płacze miś-Zenek trze oczy i drze się łeee łeee:laugh2:

chyba musimy pójsć do zoo, bo jak na razie "na żywca" widziała tylko wrony :-D resztę- częściowo - na talerzu;-)
 
hehehe .........kasianka...dobre .....z tymi zwierzatkami na talerzu:-D :-D :-D :-D .....ale były chociaż troszeczke podgotowane ......czy całkiem na żywca ????:-D....żartuje heheheheh....wiem o co ci chodzi , tylko to tak fajnie zabrzmiało;-)
 
Mateusz w święta zaczął chodzić sam na długich dystansach:laugh2: Wcześniej tylko od krzesła do kanapy, od kanapy do stolika a teraz to już śmiga po całym domu:-) Jestem z niego dumna. Taki samodzielny jest teraz:tak:
 
jagoda zaczęła muczeć...budzi mnie w nocy stojąc w łóżku, robi muuuuuuu muuu i sama się z tego śmieje:-D
 
Giga ostatnio naśladuje zwierzątka:-D muuu, ko-ko, miau, kra-kra i mee wychodzi nieźle i nawet jej się nie myli. gorzej jest a kukurykuuu bo na kuku się zacina:-D a na pytanie jak płacze miś-Zenek trze oczy i drze się łeee łeee:laugh2:

chyba musimy pójsć do zoo, bo jak na razie "na żywca" widziała tylko wrony :-D resztę- częściowo - na talerzu;-)

:-D:-D:-D:-D:-D

kacper nie muczy-zamiast muuuuuuuuuuuuu mowi wuuuuuuuuuuuuuu-krowa robi wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
nieźle Sylwia :-):-)dzieciaczki są słodkie.
Iga tylko oczy otworzy od razu krzyczy kraaaa-kraaa:-) (a to dlatego, że ja zaraz po jej przebudzeniu wychodzę do pracy, a tatuś, żeby ją zabawić, stawia ją w oknie i pokazuje jej wrony)
moja mama jak usłyszała że jej wnuczka kracze po przebudzeniu- była przerażona:laugh2:
 
hehe, ale usmialam sie z tych naszych babelkow, czego to one jeszcze nie wymysla :tak: :-)

bartek na kazde czerwone auto wola "tata", bo my mamy takie wlasnie czerwone i zawsze jak spodziewam sie powrotu m z pracy to czekamy przy oknie, wiec dziecku sie tak zaczelo kojarzyc :-D
 
reklama
Do góry