reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

Łukaszek krąży koło kuchni, kabelków, ale zanim do nich dotrze, to patrzy w moją stronę, co ja na to ;-) Na moje nie wolno, obraca się w moją stronę, żeby... po chwili znów spróbować zdobycia zabronionej rzeczy ;-)

Teraz siedzi obok mnie w krzesełku i "czyta" książeczkę. Od czasu do czasu rzuci ją na ziemię, chyba żeby sprawdzić moją czujność :-) :-) :-)
 
reklama
Niesamowite postępy dzieciaczków!!!
Jaś ostatnio na prośbę "Zrób ny-ny" kładzie się na ziemi i udaje, że śpi :) Oczywiście tylko przez sekundę :)
I coraz ładniej sobie radzi z samodzielnym przejściem dystansu pomiędzy mną i tatusiem (ostatnio przeszedł prawie cały pokój).
 
Spieszę donieść ,że dzisiaj Miloszek pierwszy raz stał samodzielnie na nóżkach :tak: Siedziałam przy kompie a Miś był przy mnie i nagle puścił moje kolano ! Przełożył zabawkę z rączki do rączki i nawet się nie zachwiał !Stał tak zaledwie kilkanaście sekund ale to kolejny postęp warty pamiętania:)Poza tym to prowadzony za rączki,twardo stąpa do przodu i bardzo to lubi:przytrzymując się mebli,spaceruje po całym pomieszczeniu ,czy to pokój czy kuchnia ...Jedynie gdy stanie przy ścianie to nie ma odwagi ruszyć,bo nie ma się czego podeprzeć.Myślę,że z dnia na dzień nabierze teraz pewności i za jakiś czas będzie chodził:-)
 
brawa brawa dla malych dreptaczkow

no a zalatwianie sie na nocniczek to juz cos

a zaapomnialam dodac ze mowi kot-tak po swojemu bez ''k'' tylko ''ty''-jak kot wskoczy na okno-na ogrodzie wyleguje sie kot sasiadow to kacper az sie rwie i tylko TY TY TY TY az kotek sobie pojdzie pa pa,maly piesek spotkany na spacerku tez jest kotkiem:-D

a i bawi sie w chowanego-jak powiem kacperka nie ma-idzie za zaslone i sie chowa-jak powiem jest kacperek to sie pokazuje-wyglada to komicznie

a i odslanie mi brzuszek i pierdzi:-D

w ogole jesem pelna podziu jak nasze i w ogole wszystkie male umysly sa tak pojete
 
PYTIA Emi tez tak sie kładzie jak mowie aaaaa wiecie tak jak w kołysance to ona sie kadzie na jakie 3 sekundy:tak:

najbardziej to lubi jak ją babcia goni na czwoakach piszczy krzyczy jak oszalała:-)

stać sama jeszcze sie chwieje bardzo wiec trzyma sie wszysekigo chcialabym zeby na roczek juz śmigała
 
zapomniałam Wam donieść, że moja Agata wczoraj stanęła na swoim laptopie w łóżeczku, wychyliła się i wypadła - leciała główką w dół prosto na podłogę, ale na szczęście siedziałam obok łóżeczka i ją złapałam, nic jej się nie stało, ale strachu się najadłam, Agata nie :szok:
łóżeczko od razu zostało obniżone na najniższy poziom ku niezadowoleniu mojego żywego sreberka (dzisiaj wstawanie i chodzenie wokół łóżeczka już opanowała) :-)
 
reklama
Do góry