reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

reklama
Kaska- jeszcze Cie Twoj Titek zadziwi- ani sie nie obejrzysz! Ja narzekalam narzekalam , a tu nagle w 9 miesiacu Jas ruszyl do przodu jak strzala! I co? Az mi szczena opadla i taka opadnieta jest po dzisiaj!:-)
 
hehe, z tym kaszleniem i chrzakaniem to u nas tez. tylko ze od tego Bartek sie nabawil czerwonego gardla i chrypki :baffled:

a bartek nasladuje dzwiek auta.. ale nie tak normalnie "brum,brum" tylko" digi-digi-digi" :-)
 
Gratuluję wszystkim postępów :)

i ja muszę wam coś powiedzieć: dziś Miłoszek zrobił piewsze samodzielne kroki trzymając się barierki łóżeczka :tak::tak::tak::tak:

niestety dalej nie raczkujemy, tylko pełzamy.... może Miłek opuści ten etap???
 
inkaa Mateusz też pełza ale do tyłu i bardzo sie przy tym denerwuje. Dodatkowo staje na czworaka i buja się do przodu i do tyłu, ale jak chce ruszyć do przodu to się rozpłaszcza jak długi:-D
 
lolcia to Miłek robi dokładnie tak samo tylko, że pełza do przodu ;-)
raz nawet udał mu się zrobić jeden kroczek na czworakach przy tym bujaniu, ale to było tylko raz w zeszłym tyg. i potem zapomniał. heheheee
no nic zobaczymy, koleżanka teraz mi mówiła, że jej synek najpierw stawał, klęczał a dopiero potem ruszył na czworakach, może z Miłkiem będzie tak samo? powoli przestaję się tym przejmować, niech robi po swojemu.
pełza z wielkim zaangażowaniem i widać, że to mu przynosi ogromną frajdę :) lubi ruch :) a ja chciałam by może na jakimś instrumencie grał ;)
i po nas się wspina wysoko, wysoko, nie siedzi ładnie na kolanach u nas, bo od razu idzie do góry ;)
i gada jak najęty (po mamusi ;-)), szczeka z naszym psem. ona: hau a on E, ona: hau, on: E.
wszystko ciekawe jest: O-O-O-O
pokazuje rączką np. na choinkę, czy zegar z wachadłem
 
inka: milek na pewno niedlugo pojdzie na czworaka :tak: pamietam jak bartek sie zachowywal, to tez bujanie bylo i raz na kilka dni dwa susy do przodu i raptem ni z tego ni z owego zawolalam go jak sie bawil przy kartoie na dywanie i ruszyl. tak smiesznie jak paralityk ale juz doszedl do wprawy :tak: i jest szybki jak cholerka :-) przepraszam za slowko :baffled:
 
reklama
inkaa, ja opuściłam etap raczkowania :-D:-D:-D Chodzic umiem, ponoć szybciej to robiłam niż moi rowieśnicy :-)

Nasza Karola też od razu "chora" jak ktoś kaszle :-) Dotrzymuje mu towarzystwa :-)
 
Do góry