reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Ja też mam wszystkie szafki zablokowane, a Filip to i wyrzuca do śmieci (zwłaszcza rzeczy które się jeszcze przydają np. pilot od tv) i wyciąga. Podejżewam, że gdyby nie były zablokowane to też by dołączył do Oliwii.:-D
 
reklama
Adasiu jak czytam o postepach wspinaczkowych Igora, to jakbym moja Ole widziała. Pstatnio jak siedziała z tatusiem wdomku (tata przy komputerze) a dzieci ogladały bajke, to Ola weszła naławe po pufie i zrzusiła DVD z telewizora - pewnie bajka jej sie nie podobała :rofl2:.
W końcu nauczyła sie także wchodzic sama na wersalke, buciki też "zakłada" :cool:
 
A! I zapomnialam Wam pochwalic sie ze moje dzieciatko spi dzisiaj juz od 19:30 :szok::szok::szok: To jest u nas nienormalne :no::-D:-D:-D Oliwia zawsze chodzila spac najwczesniej o 21 a tu taka niespodzianka :-p Ale byla tak spiaca ze sama zasypiala :tak:
 
Luczynko ja tam się nie cieszę tak jak Pati wcześniej usypia.Oznacza to że wcześniej się obudzi.I odnośnie temamtu chciała wczoraj usnąć już po 18 i mamusia nie ścieliła bo za wcześnie więc mała sobie tak spanie wymyśliła.
kurtki005gc9.jpg
 
Dziękujemy Luczynko.:-)Wszyskie nasze dzieci wyglądają jak aniołki.:tak:Tylko później ,za kilka lat ciekawe co z nich wyrośnie.:szok::-D;-)
 
reklama
Do góry