reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Przemko bardzo często "robi" nyny z poduszkami na podłodze.Wogóle uwielbia pokazywać jak robi się nyny, jaki duzy będzie (popieram Luczynę, nasze dzieci wyrosną na cudniaste Aniołki). Uwielbia też miśka którego dostał na gwiazdkę od chrzestnego, bierze go za ucho i zabiera do naszego pokoju (a jest co dźwigać bo misiek jest jego wzrostu).Ale ulubioną zabawą jest gol czyli kopanie piłki z M, no i goń czyli berek z tatą.
Co do wspinaczek to Przemko wchodzi na cokolwiek, np na poduszkę,wałek od łóżka,zabawkę uśmiecha się i robi sobie paluszkiem tyty (my kiwamy mu palkcem i robimy nie wolno tyty gdy coś broi).Słodziak jeden;-)
I nie mogę zapomnieć o jeszcze jednej zabawie,polegającej na wyjmowaniu mojej bielizny z szafki i noszeniu jej na głowie po całym domu:zawstydzona/y:
 
reklama
Oliwka tez mowi DA :-p:-D i ja sie smieje ze to znaczy "daj mi Ty" "daję ja Ci" :-D:-D:-D
A gadula tez z niej niesamowita :szok: Agutko jak sie spotkamy to nas te dwie paple zagadaja na smierc :-D
 
Luczynko.do glosu Nas nie dopuszcza. :laugh2: :-p

Zuzia to w ogole jeszcze,jak jest glodna lub jak ktos cos je,to mlaska buzia. :-D Co oznacza,ze jest glodna albo,ze ktos poprostu cos wcina. ;-)
Chociaz ostatnio coraz czesciej mowi "am". :-p :-D
 
reklama
Do góry