reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

widze, ze nie tylko nasz Mlody uwielbia pchac stopki do buzi;-) a przekrecanie sie w kazda strone ostatnio sprawia mu najwieksza radosc podczas przygotowan do kapieli i w trakcie:tak: dzisiaj niezla gimnastyke musialam odwalic zanim go wykapalam;-)
nio i mam takie pytanko odnosnie siadania.. chodzi mi o to czy sadzacie swoje maluchy:confused: pytanie troche glupie wiem, ale chodzi mi o to, ze slyszalam wiele sprzecznych opinii na ten temat.. jedni mowia, ze mozna sadzac, a drudzy, ze poczekac az sam zacznie siadac, bo mozna kregoslup w ten sposob uszkodzic:confused:
 
reklama
przewroty opanowane do perfekcji:-D:-D.Melduję że odkryto stopę z dużym palcem który dziś po raz pierwszy został wyciućkany:tak::tak: i zaczyna córcia wyciągać łapki jak chce coś np do mamy na rączki lub ucieka z rączkami do góry kiedy nie chce iść do teściowej:-D:-D:-D

Pozycja półsiedząca rządzi,ale czasami jaest przez chwilę bardziej na siedząco...
 
U nas też siadanie króluje, cóż poczać jak młody już się znudził pozycją półleżącą:rofl2: Poza tym taka gaduła się z niego zrobiła, ze szok. Stópek jeszcze nie wcina;-)
A od wczoraj śpi sam w swoim pokoiku, oczywiście mama 3 razy musiała w nocy wstać ( w tym raz na szamanko) ale myślę, ze sie szybko przyzwyczaji
 
u nas tez juz brazowe (a mialam male marzenie zeby chociaz oczka mial po mnie:baffled:),lapiemy w raczki wszystko,stopy odkryl wczoraj ale ich jeszcze nie wylizal,siadanie to najwieksza frajda na swiecie,uwielbiam jego zasliniony usmiech jak juz sie uda
 
reklama
Do góry