reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie i kiedy starania ...

Super, gratuluję a po jakim czasie od poronienia zaszalalas w ciążę?
Z ta ciąża wszystko jest ok?
Ja tak w ogóle się zastanawiam o co chodzi z tymi poronieniami, że teraz jest tyle tego, tyle kobiet to przeżywa. Kiedyś nie zdarzały się takie sytuacje
Po 3mc więc nie trać wiary
 
reklama
Nie nic nie robiłam , zamiar był ale zaszłam w ciąże i zajęłam się nią lekarz dał leki ,luteinę i duphaston i się udało 27 tydzień , zdrowa dziewczynka ,i mam nadzieję że do porodu nic się nie wydarzy ;)
To super czytajac te wasze historie z happe endem to odrazu pozytywnie do tego podchodzę i wierzę że będzie dobrze
 
Ja krwawilam jakieś 5 dni. A zaszlam w 2 ciążę w kolejnym cyklu, czyli jak poroniłam w październiku, organizm się oczyścił samoistnie, od razu próbowaliśmy w listopadzie, a w grudniu już nie dostałam miesiączki, ubierając choinkę powiesiłam test jako prezencik dla męża [emoji6] i długo walczyłam że sobą nie mogąc zrozumieć całej tej sytuacji, bo zawsze byłam okazem zdrowia, planując ślub od razu decydowaliśmy się na dziecko...ale to nie zawsze jest takie proste. I udało się, jestem w 32 tc z Hanią [emoji3590]
 
Jeszcze o coś muszę zapytać.jsk długo krwawilyscie po zabiegu? Ja jestem 4 dzień i dziś zauważyłam u siebie takie jakby skrzepy. Czy to normalne?
Normalne , ja po tygodniu od poronienia , w galerii dostałam takiego krwotoku że szok ,normalnie wątróbka ze mnie leciała , przeraziłam się ale gin mnie uspokoił ,że jeśli się to nie powtórzy to jest ok i tak było wszystko się oczyściło
 
S
Ja krwawilam jakieś 5 dni. A zaszlam w 2 ciążę w kolejnym cyklu, czyli jak poroniłam w październiku, organizm się oczyścił samoistnie, od razu próbowaliśmy w listopadzie, a w grudniu już nie dostałam miesiączki, ubierając choinkę powiesiłam test jako prezencik dla męża [emoji6] i długo walczyłam że sobą nie mogąc zrozumieć całej tej sytuacji, bo zawsze byłam okazem zdrowia, planując ślub od razu decydowaliśmy się na dziecko...ale to nie zawsze jest takie proste. I udało się, jestem w 32 tc z Hanią [emoji3590]
Super gratuluję nie bałaś się że za szybko? A miałaś też łyżeczkowanie?
 
Normalne , ja po tygodniu od poronienia , w galerii dostałam takiego krwotoku że szok ,normalnie wątróbka ze mnie leciała , przeraziłam się ale gin mnie uspokoił ,że jeśli się to nie powtórzy to jest ok i tak było wszystko się oczyściło
Ok. To nie będę się martwić jeśli to normalne.dzieki
 
reklama
Do góry