reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja nie robiłam tego badania, więc niestety nie pomogę. Pamiętam, że dziewczyny miały komentarze na tym badaniu w stylu "dawka dobrana prawidłowo" - może wygeneruj pdf i zobacz czy tam nie ma więcej niż na stronie? Chciałam Cię spytać, czy lekarz kazał Ci robić antyxa w związku z wysokimi ddimerami, czy po prostu od razu zlecił antyxa?

Lekarz po prostu zlecił mu antyxa w 12 i w 24 tyg ciąży by sprawdzić czy dawka heparyny nie jest za mała.
Dziękuje za odpowiedz. Wczoraj napisałam emaila do profesora i odpisał mi ze nie zmieniamy dawki wiec byłam w szoku ze tak błyskawicznie dostałam odpowiedz :-)
 
reklama
Lekarz po prostu zlecił mu antyxa w 12 i w 24 tyg ciąży by sprawdzić czy dawka heparyny nie jest za mała.
Dziękuje za odpowiedz. Wczoraj napisałam emaila do profesora i odpisał mi ze nie zmieniamy dawki wiec byłam w szoku ze tak błyskawicznie dostałam odpowiedz :-)
OK, dziękuję za info, wiem że lekarze tak robią,.dziewczyny nie raz na forum pisały, że robią antyxa. A ja dopytuje, bo akurat mój lekarz nie chce tego robić dopóki ddimery są OK (a zaczynam mieć stres, bo zbliżam się do 1000 i jeden z moich lekarzy uważa, że to za dużo, a drugi że dobrze)
 
OK, dziękuję za info, wiem że lekarze tak robią,.dziewczyny nie raz na forum pisały, że robią antyxa. A ja dopytuje, bo akurat mój lekarz nie chce tego robić dopóki ddimery są OK (a zaczynam mieć stres, bo zbliżam się do 1000 i jeden z moich lekarzy uważa, że to za dużo, a drugi że dobrze)
To rzeczywiście sporo ponad normę 🤔 tylko nie wiem czy kobieta w ciąży ma takie same normy ddimery co przeciętna 🤔
 
na pewno są inne, one fizjologicznie rosną w ciąży, ale pierwszy raz biorę heparynę i nie wiem już kogo się słuchać ;)
Wiem ze internet to nie źródło wiedzy medycznej ale właśnie czytam ze jak kobieta jest w ciąży z zastrzykami z heparyny i ma ddimery które przekraczają 2000 to dopiero wdrażane jest leczenie :-)
Wiec jesli to prawda to zaufaj lekarzowi :-)
 
Wiem ze internet to nie źródło wiedzy medycznej ale właśnie czytam ze jak kobieta jest w ciąży z zastrzykami z heparyny i ma ddimery które przekraczają 2000 to dopiero wdrażane jest leczenie :-)
Wiec jesli to prawda to zaufaj lekarzowi :-)
tak też chyba pisała @Destino. Ten lekarz co mówił o 1000 jest trochę zakręcony, możliwe że jak przekrocze 1000, to powie że jest OK ;)
 
Przypomnij w którym jesteś tygodniu, z jaka dawka heparyny, jak często je badasz i czy rosną powoli, czy szybko? Norma w ciąży to 2000-2500.
W 27TC mam 970, badam co 3-4 tygodnie i nie rosna nagle, bo miesiąc temu było 900 a 2 mies temu 700. Dawkę mam 0,4 Neoparin. Powodem jest niedobór białka S i + LA. Acardu nie biorę. Gin uważa że jest OK
 
W 27TC mam 970, badam co 3-4 tygodnie i nie rosna nagle, bo miesiąc temu było 900 a 2 mies temu 700. Dawkę mam 0,4 Neoparin. Powodem jest niedobór białka S i + LA. Acardu nie biorę. Gin uważa że jest OK
moim zdaniem też, ale specjalistą nie jestem. Miałam w 23tc ok 1400 na dawce 0,6 z APS.
 
reklama
Do góry