reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Niestety u mnie skończyło się to złe. Beta rosła tylko 15% dziennie, i nie było sensu dalej.
Jutro wszystkiego się dowiesz, bądź spokojna❤️
 
reklama
Myśle, ze najlepiej by było jakbyś nie myślała o tym do wizyty. Wiem ze to trudne, ale lepiej się nie stresować za wcześnie.
 
Z tym stresowaniem się nie jest niestety tak łatwo.. nie mam dzieci.. walczę już pięć lat, a tu takie przeboje.. nie pomaga..
Niestety, każda z nas coś o tym wie:/
Ja tez niestety nie mam, a trzy razy juz poroniłam, teraz jestem na etapie badań Kir. Za 4 tygodnie się dowiem czy tutaj jeat jakiś problem.
Jeśli mogę zapytać w jakiej klinice się leczysz?
 
Niestety, każda z nas coś o tym wie:/
Ja tez niestety nie mam, a trzy razy juz poroniłam, teraz jestem na etapie badań Kir. Za 4 tygodnie się dowiem czy tutaj jeat jakiś problem.
Jeśli mogę zapytać w jakiej klinice się leczysz?
Ola na wyniki KIR czeka się miesiąc? Umawialas się na to badanie? Mam robić KIR i immunofenotyp w drugiej połowie listopada w Katowicach w Cytolab.
Hankaa bardzo Ci współczuję, z powodu tego co przechodzisz. Nadzieja umiera ostatnia, a cuda się zdarzają. Bądź silna.
 
Niestety, każda z nas coś o tym wie:/
Ja tez niestety nie mam, a trzy razy juz poroniłam, teraz jestem na etapie badań Kir. Za 4 tygodnie się dowiem czy tutaj jeat jakiś problem.
Jeśli mogę zapytać w jakiej klinice się leczysz?
W Krakowie w artvimed.. u mnie kir bx ale miałam podany accofil więc do zagnieżdżenia doszło tylko teraz coś się dzieje.. masz dzieci?
 
Ola na wyniki KIR czeka się miesiąc? Umawialas się na to badanie? Mam robić KIR i immunofenotyp w drugiej połowie listopada w Katowicach w Cytolab.
Hankaa bardzo Ci współczuję, z powodu tego co przechodzisz. Nadzieja umiera ostatnia, a cuda się zdarzają. Bądź silna.
Tak ja robiłam w medgenie w wawie i 4 tygodnie się czeka na wynik. W tym laboratorium się umawiałam.
 
reklama
W Krakowie w artvimed.. u mnie kir bx ale miałam podany accofil więc do zagnieżdżenia doszło tylko teraz coś się dzieje.. masz dzieci?
Jeszcze nie. U nas problem jeat chyba właśnie z immunologia. Zachodzę w ciąże bez problemu, zarodek jest tylko potem coś się zaczyna dziać:/
 
Do góry