reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Czy mógłby mnie ktoś zaakceptować na grupie na fb " Starając się z pomocą doktora P.. Immunologia"? Joanna Bu..n. Bardzo proszę
 
reklama
Hej dziewczyny,
Czy przy tych wszystkich problemach, mutacjach, przeciwciałach, homocysteinie, NK, niedomodze lutealnej (mam wszystko źle co można sobie tylko zbadać :) ), którejś z Was faktycznie pomógł intralipid i udało się? Już mam dosyć encortonów, zastrzyków, kartonu innych leków i nie wiem czy mocno nastawiać się na ten intralipid, żeby znowu się nie rozczarować. Lekarka planuje wlew na owulację i później za 2 tygodnie. Dociągnęła któraś z Was na tym do końca?
 
U mnie się nie sprawdził (wzrost NK z 18 na 32 %). Ale są dziewczyny które chwalą i uważają że im pomógł.
Hej dziewczyny,
Czy przy tych wszystkich problemach, mutacjach, przeciwciałach, homocysteinie, NK, niedomodze lutealnej (mam wszystko źle co można sobie tylko zbadać :) ), którejś z Was faktycznie pomógł intralipid i udało się? Już mam dosyć encortonów, zastrzyków, kartonu innych leków i nie wiem czy mocno nastawiać się na ten intralipid, żeby znowu się nie rozczarować. Lekarka planuje wlew na owulację i później za 2 tygodnie. Dociągnęła któraś z Was na tym do końca?
 
Hej dziewczyny,
Czy przy tych wszystkich problemach, mutacjach, przeciwciałach, homocysteinie, NK, niedomodze lutealnej (mam wszystko źle co można sobie tylko zbadać :) ), którejś z Was faktycznie pomógł intralipid i udało się? Już mam dosyć encortonów, zastrzyków, kartonu innych leków i nie wiem czy mocno nastawiać się na ten intralipid, żeby znowu się nie rozczarować. Lekarka planuje wlew na owulację i później za 2 tygodnie. Dociągnęła któraś z Was na tym do końca?

Musiałabyś poczytać wątek o donoszonych ciążach, czy ktoś miał tak dużo problemów. Ale są/były tu mamy, które miały 2 czy 3 z Twojej listy (w różnych konfiguracjach) i prowadziły ciążę.na lekach. A masz już lekarza, który to ogarnia? Sam intralipid nie rozwiąże problemu z progesteronem czy krzepliwością, i tak będziesz musiała brać to dotychczasowe pudło leków...
 
Hej dziewczyny,
Czy przy tych wszystkich problemach, mutacjach, przeciwciałach, homocysteinie, NK, niedomodze lutealnej (mam wszystko źle co można sobie tylko zbadać :) ), którejś z Was faktycznie pomógł intralipid i udało się? Już mam dosyć encortonów, zastrzyków, kartonu innych leków i nie wiem czy mocno nastawiać się na ten intralipid, żeby znowu się nie rozczarować. Lekarka planuje wlew na owulację i później za 2 tygodnie. Dociągnęła któraś z Was na tym do końca?
Mnie intralipid pomogl. 2 utracone ciaze. Corka z 3 ciazy ma obecnie 9 miesiecy. 🙂Ale Encorton tez bralam, acard, heparynę.
 
Mnie intralipid pomogl. 2 utracone ciaze. Corka z 3 ciazy ma obecnie 9 miesiecy. 🙂Ale Encorton tez bralam, acard, heparynę.
Szczerze mówiąc jak czytam na roznych grupach i forach to jest bardzo duzo dziewczyn, ktorym pomogl encorton. Tzn to jest moje wrazenie. Fakt, ze zazwyczaj bierze sie cala sterte przeroznych lekow i nie wiadomo co podzialalo tak naprawde.
 
Szczerze mówiąc jak czytam na roznych grupach i forach to jest bardzo duzo dziewczyn, ktorym pomogl encorton. Tzn to jest moje wrazenie. Fakt, ze zazwyczaj bierze sie cala sterte przeroznych lekow i nie wiadomo co podzialalo tak naprawde.
U mnie bylo podobnie. Nie miałam takich zlych wyników jeżeli chodzi o wskazanie do sterydu. Dostalam juz tak jak heparyne trochr na wyrost bo jak to dr Janosz powiedziała "nie wiadomo czego jeszcze nie zbadalismy". Zapytaka o moja zgodę na to leczenie i po rozmowie sie zgodziłam.
 
U mnie bylo podobnie. Nie miałam takich zlych wyników jeżeli chodzi o wskazanie do sterydu. Dostalam juz tak jak heparyne trochr na wyrost bo jak to dr Janosz powiedziała "nie wiadomo czego jeszcze nie zbadalismy". Zapytaka o moja zgodę na to leczenie i po rozmowie sie zgodziłam.
Dobrze wiedziec, że takie podejscie ma Dr Janosz, zapisalam sie do niej :) jakie badania immunologiczne robilas? Czy w ogole wymagala, zeby je miec?:)
 
@burczuś pamiętam pamiętam 😜 głową do góry warto cieszyć się z tego co już mamy bo czas tak szybko ucieka ze szkoda by przeleciało nam to wszystko przed oczyma ❤️❤️
@Nowa1981 dziękuję za odpowiedź. Ja też chyba zdecyduje się na oba badania(IMSI+gen.zar.), 😉 mój mąż jest w twoim wieku, dzieli nas różnica 10 lat ale ewidentnie jesteśmy przykładem że mężczyzna zdecydowanie o wiele później dojrzewa niż kobieta 😜 ale też potwierdzeniem że wiek nie wiele znaczy ❤️
 
reklama
Dobrze wiedziec, że takie podejscie ma Dr Janosz, zapisalam sie do niej :) jakie badania immunologiczne robilas? Czy w ogole wymagala, zeby je miec?:)
Zawsze tutaj polecam dr Janosz. Nie musisz mieć ale możesz. Ja mialam wszystkie które by mi poleciła oprócz nk o zlecila ich badanie. Niektóre potworzyła. Ale bardziej podstawowe niz te zaawansowane.
To super lekarz i kobieta. Dzięki niej nie straciłam nadziei.
 
Do góry