reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzięki dziewczyny <3 śpię w szpitalu po max 2h bo ciągle siedzę i gapie się na małego <3 Nie mogę uwierzyć ze to moje własne 🙈🙉 warto było walczyć chociaż szczerze? nie wierzyłam w to że się uda.....
Dlatego trzymam kciuki za wszystkie staraczki! Będzie dobrze :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny <3 śpię w szpitalu po max 2h bo ciągle siedzę i gapie się na małego <3 Nie mogę uwierzyć ze to moje własne 🙈🙉 warto było walczyć chociaż szczerze? nie wierzyłam w to że się uda.....
Dlatego trzymam kciuki za wszystkie staraczki! Będzie dobrze :)
Ale Ci pozytywnie zazdroszczę ♥ Wiktor jest cudowny.
Ja jeszcze 3 miesiące muszę poczekać czekać na mojego Kubusia 🥰
Dużo sił i cieszcie się sobą ♥♥♥
 
Hej mam pytanie .
Pierwsza ciąża pozamaciczna A druga poronilam w 5 tygodniu . Lekarz bez badań zalecił mi acard trochę bałam się to brać Ale zdecydowałam że ok zaufam mu . Tylko mam pytanie czy jego się bierze o jakiejś konkretnej porze dnia ? W trakcie posiłku? Nic nie powiedział jak dawkowac .
 
Hej mam pytanie .
Pierwsza ciąża pozamaciczna A druga poronilam w 5 tygodniu . Lekarz bez badań zalecił mi acard trochę bałam się to brać Ale zdecydowałam że ok zaufam mu . Tylko mam pytanie czy jego się bierze o jakiejś konkretnej porze dnia ? W trakcie posiłku? Nic nie powiedział jak dawkowac .
Ja brałam rano, po śniadaniu, ale są też dziewczyny co brały wieczorem. Totalnie nie ma znaczenia kiedy to weźmiesz :)
 
reklama
Hej mam pytanie .
Pierwsza ciąża pozamaciczna A druga poronilam w 5 tygodniu . Lekarz bez badań zalecił mi acard trochę bałam się to brać Ale zdecydowałam że ok zaufam mu . Tylko mam pytanie czy jego się bierze o jakiejś konkretnej porze dnia ? W trakcie posiłku? Nic nie powiedział jak dawkowac .
U mnie każdy lekarz mówił, aby brać koniecznie na noc Acard, a heparynę rano. Ale w szpitalu widziałam, że tylko ja miałam zastrzyki z rana, większość dziewczyn miała wieczorem. Więc z tego co kojarze, to znaczenie ma pora brania Acardu, kiedy przyjmujesz jeszcze heparynę. Musi być 12 h różnicy od podania jednego i drugiego. :) więc @roki_1991 myślę, że ma jak najbardziej rację:)
 
Do góry