reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziękuję Ci bardzo za informację, a to ja myślałam że ten syn Profesora ma tak samo na nazwisko jak On?
Ja mam termin na 23 sierpnia więc nooo zobaczymy... Może do tego czasu choć trochę sytuacja się wyklaruje i już będą możliwe porody rodzinne, ale nic nie wiadomo. Bardzo współczuję wszystkim rodzącym w najbliższym czasie, ale nie mamy na to wpływu i musimy też rozumieć, że to jest jednak dla naszego dobra.. to straszne, ale taka prawda. Ja mocno trzymam kciuki za Ciebie i synka, dacie radę! ♥️🥰 Początkiem maja będę pisać do Ciebie l zdjęcia, wrażenia i wszystko po kolei :p
Mi akurat brak męża przy porodzie nie przeszkadza bardziej boje sie zarażenia i tego ze wtedy zabiorą mi małego :( bo brak porodów rodzinnych zdecydowanie rozumiem w tej sytuacji.... ale staram się być dobrej myśli. Mąż siedzi w domu że mną więc o tyle czuje się bezpieczniej.
Ps. Jakub Malinowski to syn Profesora A dr.pogoda to jego pracownik i on robi wszystkie te usg prenatalne,polowkowe itp :)
 
reklama
Dziękuję Ci bardzo za informację, a to ja myślałam że ten syn Profesora ma tak samo na nazwisko jak On?
Ja mam termin na 23 sierpnia więc nooo zobaczymy... Może do tego czasu choć trochę sytuacja się wyklaruje i już będą możliwe porody rodzinne, ale nic nie wiadomo. Bardzo współczuję wszystkim rodzącym w najbliższym czasie, ale nie mamy na to wpływu i musimy też rozumieć, że to jest jednak dla naszego dobra.. to straszne, ale taka prawda. Ja mocno trzymam kciuki za Ciebie i synka, dacie radę! ♥️🥰 Początkiem maja będę pisać do Ciebie l zdjęcia, wrażenia i wszystko po kolei :p
Kochana bo syn prof robi usg prenatalne u mnie 2 razy i dr Pogoda też .Akurat trafiłaś na syna. Ja miałam u niego 2 razy mowi co widzi opowiada czy wszystko w porządku sprawdza przepływy itd

@dagmarie25 syn prof też robi usg genetyczne . Jak się czujesz?
 
Kochana bo syn prof robi usg prenatalne u mnie 2 razy i dr Pogoda też .Akurat trafiłaś na syna. Ja miałam u niego 2 razy mowi co widzi opowiada czy wszystko w porządku sprawdza przepływy itd
Nie wiedziałam zw syn Profesora robi :D nie trafilam na niego najwidoczniej :) zawsze na dr pogodę. A Ty kochana jak sie czujesz jak córeczki?
Ja czuje się jak wielorybek na kanapie... brak spacerów robi swoje.... psychicznie raz lepiej raz gorzej łatwo nie jest ale synek najważniejszy a on już teraz daje mi dużo radości <3
 
Ostatnia edycja:
Nie wiedziałam zw syn Profesora robi :D nie trafilam na niego najwidoczniej :) zawsze na dr pogodę. A Ty kochana jak sie czujesz jak córeczki?
Kochana czuje , że oszaleje niedługo z 2 dzieci w domu. Staram się jakoś funkcjonować ale moja głowa momentami szaleje. Reszta w porządku Ola rośnie troszkę mamy problemy nie mogę jeść nabiału bo brzuszek boli i wysypka suche plamy . Ola jest szatańsko-grzecznym dzieckiem w dzień krzyk raczej mało śpi za to w nocy anioł śpi od 21-4 zje i znów śpi. Poza tym jest kochana .
20200331_175250.jpg
 
Kochana czuje , że oszaleje niedługo z 2 dzieci w domu. Staram się jakoś funkcjonować ale moja głowa momentami szaleje. Reszta w porządku Ola rośnie troszkę mamy problemy nie mogę jeść nabiału bo brzuszek boli i wysypka suche plamy . Ola jest szatańsko-grzecznym dzieckiem w dzień krzyk raczej mało śpi za to w nocy anioł śpi od 21-4 zje i znów śpi. Poza tym jest kochana .Zobacz załącznik 1099882
Jaka cudna kropeczka <3 Ale już duża jest :) ta kwarantanna jest trudna dla wszystkich....zresztą cała sytuacja nie jest łatwa....
Ale masz cudne te dziewczyny ! Zosia jaka cudna minka od razu człowiekowi lepiej na sercu jak widzi takie słodziaki :D mi hormony wariuja i jak widzę zdj dzieci to łzy wzruszenia mi lecą :)
 
Jaka cudna kropeczka <3 Ale już duża jest :) ta kwarantanna jest trudna dla wszystkich....zresztą cała sytuacja nie jest łatwa....
Ale masz cudne te dziewczyny ! Zosia jaka cudna minka od razu człowiekowi lepiej na sercu jak widzi takie słodziaki :D mi hormony wariuja i jak widzę zdj dzieci to łzy wzruszenia mi lecą :)
Ja do tej pory wzruszam się jak widzę zdjęcia dzieci tak my mamy mamy haha. Jestem spełniona jako matka kocham te moje dziewczyny bardzo. Zawsze chcieliśmy 3 ale ja już psychicznie nie dam rady "być w ciąży "
 
@Porzeczka1234 a mam pytanko czy skurcze w 33tc takie jak na okres plus stawianie sie macicy to coś niepokojącego? Bo ze wzgeldu na sytuację nie chce latać do szpitala a podobno takie mogą być skurcze przepowiadajace wizytę mam za tydzień
 
Kochana czuje , że oszaleje niedługo z 2 dzieci w domu. Staram się jakoś funkcjonować ale moja głowa momentami szaleje. Reszta w porządku Ola rośnie troszkę mamy problemy nie mogę jeść nabiału bo brzuszek boli i wysypka suche plamy . Ola jest szatańsko-grzecznym dzieckiem w dzień krzyk raczej mało śpi za to w nocy anioł śpi od 21-4 zje i znów śpi. Poza tym jest kochana .Zobacz załącznik 1099882
Pokaże jeszcze moja Zosię

Zobacz załącznik 1099883

Takie mam córeczki ❤❤❤

Ale cudowności!!! :)
 
reklama
@burczuś sama nie wiem ale wiem, że nie chce tak ryzykować , mam synka i nie chce żeby został bez mamy a ja mam 30 lat tez chciałam w tym roku rodzic no ale widocznie mam zaczekać, moze nie ważne kiedy ważne żeby było bezpiecznie
 
Do góry