reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Mialas dwa razy robioną krzywą?? Pytam bo ja jestem na metfirminie teraz 14tc i zaraz będę ją odstawiać i lekarz mówi żepo około 3tygodnia będę robiła krzywą. I nie wiem czy to będzie jedyną w ciąży czy później znowu będę musiała robić
Ja miałam 2 razy krzywą
22 tydzień
27 tydzień
Metforminę brałam do 20 tygodnia ciąży
@Paula919191 nie krzywa tylko glukoze na czczo z krwi:)
Wikunia jesteś w grupie ryzyka bo teraz robi się 2 razy krzywą takie wytyczne tym bardziej że brałaś metforminę. Ale jak chcesz dzwon do lekarza

Nie wiem czemu zdublowało usunełam
Popieram @dagmarie25 od jakiegoś czasu są nowe wytyczne ale nie pamiętam od kiedy dokładnie
 
reklama
Dziewczyny może wy mnie poratujecie.... czy któraś z Was a ciąży miala problem z cera ? Czego uzywalyscie ? Jaki krem, fluid, maść?
 
No dzięki dziewczyny może faktycznie że względu na ryzyko mi kazał. Powiedzcie mi jesxze co ile badalyscie toxoplazmoze? Bo mi robiono badania na samym początku to badanie i mam igg i igm ujemne czyli muszę uważać ale lekarz wtedy tylko kazał mi uważać na cytomegalie. Teraz dopiero kazał mi powtórzyć te badania.
 
No dzięki dziewczyny może faktycznie że względu na ryzyko mi kazał. Powiedzcie mi jesxze co ile badalyscie toxoplazmoze? Bo mi robiono badania na samym początku to badanie i mam igg i igm ujemne czyli muszę uważać ale lekarz wtedy tylko kazał mi uważać na cytomegalie. Teraz dopiero kazał mi powtórzyć te badania.
Te badania robi się raz w każdym trymestrze
 
reklama
Ja robilam na poczatku ciąży i wyszly mi jedne miana dodatnie i jedne ujemne. Pozniej mniej wiecej w polowie ciazy gin kazal mi powtorzyc tylko te jedne co mialam ujemne
No dzięki dziewczyny może faktycznie że względu na ryzyko mi kazał. Powiedzcie mi jesxze co ile badalyscie toxoplazmoze? Bo mi robiono badania na samym początku to badanie i mam igg i igm ujemne czyli muszę uważać ale lekarz wtedy tylko kazał mi uważać na cytomegalie. Teraz dopiero kazał mi powtórzyć te badania.
 
Do góry