reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@porzeczka a Ty jak sie czujesz kochana? Jak blizna po cc ? To juz 3 tyg minęły od urodzenia ?! Jej ale czas leci!
U mnie ok ale hormonki dają popalić, stałam się placzliwa, moment mozna mnie wyprowadzić z równowagi.
Dziewczyny czy wy w ciazach też miałyscie takie kryzysy w zwiazku? Kocham mojego M ale nie umiemy sie ostatnio dogadać i robi się nieciekawie.
A u małego wszystko dobrze, zaraz zaczynamy 24tc,rośnie ładnie, brzuch powoli coraz bardziej widać :) mialam przeboje z szyjka bo lekarz zle cos powierzył i nie dosc ze wyszła mu szyjka ponad 5cm (a mam 3.5-3.8) to jeszcze widzial gdzieś rozwarcie wew na 4mm.... na szczęście z szyjka jest wszystko ok, zamknięta i dlugosc tez taka jak zawsze. Skurczy i stawiania brzuszka juz praktycznie nie mam chyba ze mocno sie denerwuje.
 
Ostatnia edycja:
@basiawol Basia u dr Przybycienia na monitoring się jedzie między 10 a 15 dc (10 dc bo dr widzi np jak rosną pecherzyki i w którym momencie Ew trzeba podac ovitrelle- jeśli oczywiście jest taka potrzeba)
 
Hej Dziewczyny dzisiaj dzwoniła babka z gymedu i mam Mlr 28% . Także 10 lutego doszczepienie i wizyta Z profesorem zobaczymy jakie będą następne kroki .

Hej a te 3 szczepienia miałaś tylko z krwi męża czy mąż plus dawca ? Pytam bo ja jestem w trakcie szczepień póki co miałam jedna 05.02 jadę na druga i tez jestem ciekawa jak wyjdą moje wyniki po szczepieniach ja póki co mam tylko z krwi męża. Jeśli można spytać to jakie wyniki miałaś nie tak lub mąż zanim zaczęliście szczepienia ?
 
reklama
Do góry